03 Керівники міста з давніх часів
Прислано admin 24. August 2009

Міські голови м. Лебедин


1803 - міський голова Микола Іваненко

1819 - міський голова Финогенов

1827 - міський голова Золотарьов

1832 - міський голова Андріан Єрмоленко

1951 - міський голова Василь Слиньков (купець)

1859 - міський голова Гільченко (купець-бакалейщик) також головував у 1870 роках

1881 - міський голова Іван Юхимович Снєсарьо (купець)

1900 - міський голова Іван Осипович Березов (купець)

1900 - міський голова Харченко (власник лавки та крупорушки).

1907-1907 - міський голова Микола Олексійович Кононенко (купець)

06.07.1920 - міський голова Микола Євграфович Щокін–Кротов

1920 –1921 - голова міськради Петро Попов

1929 - голова міськради М.І. Козаченко

1932 - голова міськради Никифор Миколайович Руденко

1933-1934 - голова міськради Віктор Миколайович Чернявський

1935-1937 - голова міськради Сметана

01.07.1937-1938 - голова міськради Терентій Гнатович Стеценко

01.07.1938-1939 - голова міськради Кость Григорович Гладкий

1940-1941 - голова міськради Кіндрат Григорович Карпов

9.11.1941 – 28.10.1942 – бургомістр міста та району Панас Артемович Русинов

28.10.1942 – 18.08.1943 – бургомістр міста та району Василь Михайлович Міняйло

20.08.1943 – 1.12.1943 - голова міськради Михайловський

1.12.1943 – 01.07.1944 - голова міськради Яків Степанович Білаш

01.07.1944 - 1946 - голова міськради Кость Григорович Гладкий

1946 - 01.10.1952 - голова міськради Андрій Павлович Поліщук

01.10.1952 - 18.03.1961 - голова міськради Іван Андрійович Карпов

18.03.1961 – 16.03.1963 - голова міськради Павло Петрович Кривошей

16.03.1963 – 22.06.1971 - голова міськради Василь Прокопович Устенко

22.06.1971 - 03.05.1974 - голова міськради Петро Сергійович Старовойт

03.05.1974 – 05.06.1985 - голова міськради Іван Йосипович Федорченко

05.06.1985 – 11.1989 -       голова міськради Іван Макарович Могильний

11.1989 – 13.09.1990 -       голова міськради Аркадій Андрійович Гарбуз

13.09.1990 - 26.06.1994 -  голова міськради Володимир Іванович Тересов

26.06.1994 – 29.03.1998 - міський голова Анатолій Васильович Удод

29.03.1998 – 16.04.2002 - міський голова Анатолій Миколайович Малиш

16.04.2002 - 04.2006 -        міський голова Олександр Дмитрович Лубенський

04.2006 -    діючий голова     міський голова Анатолій Григорович Троян
--------------------------------------------------------------------------------
Ю. Голод - науковий працівник художнього музею.