Анатолій Удод , Проект в'їздного знаку міста Леб... , В'їздний знак міста , Вход в сквер , Вход в сквер , Тренеры. , Вхід до Школи №1 , Художественній музей , На юбилее Леднева Д.Я. , Троян Анатолій Григорович ,
На камені вічності , Город глазами иностранного туриста , Змінено назви вулиць в Лебедині , Как помочь мужу стать успешным? , Советы для Вашего успеха , Депутати по вулицях , ГРАФІКИ прийому громадян з особи... , Графік вивозу побутовиз відходів... , Сергей Рахманинов в Лебедине , Статут територіальної громади ... ,
Навігація
ПРИЙМАЛЬНЯ ГОЛОВИ

ВИ ЗАПИТУЄТЕ -
ГОЛОВА ВІДПОВІДАЄ

Приймальня міського голови

ІНТЕРНЕТ-ПРИМАЛЬНЯ


Последние комментарии
Новости
це не просто справедли...
Хочу присоединится к э...
Гуманізм чи безпорадні...
Тарас, Ви безсумніву п...
Это такой же отсталы...
Статьи
Я вот тоже занялась ис...
Собирались заехать на ...
Телефонная линия между...
- Будинок, у якому в 1...
По какому адресу распо...
Фото
Поезжайте, например, в...
Романенко,он был замеч...
Для [b]Амжад[/b]. Напи...
Добрый день. Можно по...
Да, еще стоит пока. Ум...
Страницы
Смотрю и плачу! Моя ба...
[b][big]Сертификаты ци...
[big][b][color=#3333cc...
Голосуйте за Голод Юви...
Олег Труфаненко, скор...

Последние статьи
На камені вічності
Город глазами иностр...
Змінено назви вулиць...
Как помочь мужу стат...
Советы для Вашего ус...
До Вашої уваги :

Радио он-лайн


ИГРЫ


Праздники Украины

Гороскоп на сегодня

Начните день с просмотра своего гороскопа и неприятных сюрпризов станет меньше

Наші справи говорять за нас
Влад Бухарев меценат

Добрі справи говорять про людину більше, ніж слова

«Наші справи говорять за нас». Не даремно, мабуть, сказано: по справах видно людину. Адже наші вчинки є віддзеркаленням душі, прагнень, думок, нашого ставлення до ближнього. Власне, якщо зроблене кимось ми оцінюємо, як добро, то це і є наслідком реалізації високих якостей особистості, здатної не тільки до співпереживання, а й до доброчинності. Саме такою людиною є наш земляк – уродженець міста Лебедина, генерал-лейтенант та до недавнього часу – перший заступник голови Служби безпеки України - Владислав Бухарєв.


Життєвий шлях Владислава Вікторовича Бухарєва не був встелений квітами. Бухарев - кадровий офіцер, потомствений військовий і природжений контррозвідник. Це видно вже з перших хвилин спілкування. По внутрішній зібраності, скромності в житті та в особистих речах одразу вирізняється з кола кандидатів-бізнесменів та політиків, що комфортно себе відчувають при будь-якому політичному режимі. Разом з тим, він не плекає ілюзій до сьогоднішніх подій в Україні, не здається без бою, шанує дисципліну і має переконання, що навіть найменша добра справа важить більше, ніж тисячі гучних слів. Особливо багато їх сьогодні лунає, напередодні позачергових виборів до Верховної Ради.

Реалізувавши себе у житті та досягши, здавалося, всього, завдяки власній працьовитості та наполегливості, генерал Бухарєв не проходить повз проблем, які здатний вирішити. І це добре знають у рідному для нього місті – Лебедині, де доброчинністю він займається не у «гарячу» передвиборчу кампанію, а постійно, вже на протязі багатьох років. На його рахунку: капітально відремонтована школа, дитячий садочок, кілька відділень Центральної районної лікарні, абсолютно нова дорога, дитячі майданчики та майже щорічні концертні програми Студії «Квартал 95», які залюбки відвідують не тільки лебединці, а й жителі міста Суми, Охтирки, Ромнів, Тростянця і Липової Долини.

Звичка «дбати про інших» у Владислава виробилася ще з часів служби у Збройних Силах України, де просто не можна інакше. Спочатку піклувався про своїх товаришів по казармі, роті і батальйону, потім на протязі 15 років (з 1992 по 2007 рік) в Службі безпеки України на оперативних та керівних посадах. В трудовій біографії Бухарєва також служба в Податковій адміністрації України, на посаді начальника податкової міліції – першого заступника начальника ДПА України.

Не вбачаючи для себе можливим – працювати у команді прийшовшого до влади Януковича, Бухарєв у березні 2010 року вийшов у відставку і зайнявся благодійництвом. Повернувся на службу він тільки у березні 2014 року, очоливши Головне управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України та зайнявши посаду першого заступнико Голови Служби безпеки України. Активно взявшись до роботи, розчищаючи корупційні схеми клану Януковича, Бухарєв миттєво нажив собі безліч ворогів, і як наслідок – чергова відставка у липні 2014 року.

Для таких людей, як Влад Бухарєв, честь набагато дорожче, ніж компроміс з совістю. Тому відставка – це не «кінець життя». Адже служити Україні та її народу можна не тільки на високих посадах. І це доводить Владислав Бухарєв.
Проживаючи в Києві, Владислав Вікторович завжди бажаний гість на Сумщині, а особливо в Лебедині, з яким його пов'язують не тільки спогади про дитинство, а й вдячність лебединців за ті добрі справи, що не лишаються не поміченими.

schkola5.jpgschkola5a.jpg

Предмет особливої уваги Владислава Бухарєва – це Лебединська загальноосвітня школа №5, яку він закінчив у 1987 році. Чи варто говорити, що одна з найбільших шкіл міста ледь жевріла до 2009 року: постійні проблеми з протіканням даху, вікна і двері, що не мінялися з дня будівництва школи у 1933 році, застарілий інвентар і обладнання. Все це залишилося в минулому і для школи, і для її учнів. За 2009-2011 роки школа змінилися настільки, що її сьогодні важко впізнати. 114 старих вікон були одразу замінені на нові енергоефективні металопластикові, замінено дах на метало-черепицю, утеплено фасад та облицьовано зовнішні стіни декоративними плитами. Як із-зовні, школа змінилася і в середині: нова оргтехніка, сучасні меблі та відремонтовані класи перетворили школу на одну з кращих в області. А за таким показником, як енергоефективність, школа є одним з лідерів в Україні.

Капітально відремонтована школа – це не тільки подарунок великій шкільній родині, яка нараховує понад 600 учнів та 80 педагогів, а й всьому місту. І як би Владислав Бухарєв обмежився лише школою, і більше нічого не робив, все рівно вдячність лебединців була б безмежною.

dnz_sosonka.JPG


Але школа – це лише маленький епізод в довгому списку «добрих справ». Слідом за школою №5, так само відремонтовано і дитячий садок «Сосонка» разом з початковою школою у колишньому військовому містечку.

crl_oper.JPG


В наш складний час в скрутному становищі опинилися не тільки освітні установи, а й лікарні. Розуміючи важливість їх роботи, Владислав Вікторович забезпечує лікарню та фельдшерсько-акушерські пункти оргтехнікою, новими меблями, необхідним медичним інструментом. Регулярно надається допомога Лебединській районній лікарні, де завдяки його зусиллям відремонтовано приміщення малої операційної, операційного блоку, індивідуальної пологової зали, в якій встановлено сучасні пластикові вікна, двері, в пологовому відділенні, нарешті, з’явилася гаряча вода

rem_dor.jpg

otkr_dor.JPG

Не залишає Владислав Бухарєв поза увагою і одну з найбільших для кожного міста проблем – дороги. Завдяки його підтримці, вперше за роки незалежності в Лебедині ремонтувалися дороги не ямковим методом, а за останніми європейськими технологіями. І не окремі ділянки дороги, а ціла вулиця Гастелло разом з тротуарами. Мешканці цієї вулиці знають, що задача перед дорожниками стояла непроста, оскільки дорога була дуже занедбана, одна з найгірших в місті. Та менш, ніж за місяць ситуація змінилася кардинально – тепер жителі вулиці можуть пересуватися по рівному якісному покриттю. Останнє, до речі, забезпечила спеціальна технологія та імпортна техніка відомого німецького виробника, що була застосована дорожниками в роботі. Відповідно до європейської якості, і європейські гарантії – не менше двадцяти років, тож мешканці вул. Гастелло можуть надовго забути про проблеми з дорогою та насолоджуватися прогулянками та поїздками без ям та вибоїн.

Слід сказати, що загальна вартість робіт на даному об`єкті склала майже 2,0 млн. грн. І особливо приємно, що робота не коштувала ні міському, ні обласному бюджетам жодної копійки. Ця дорога є подарунком рідному місту від свого Владислава Бухарєва та дорожньої організації «Альтком», що спеціалізується на великих інфраструктурних проектах, як в Україні, так і за її межами.

det_pl.jpg


Розуміючи необхідність гармонійного розвитку підростаючого покоління, Владислав дбає про те, щоб дітлахи мали можливість для активного дозвілля та занять спортом не лише в школі, а й вдома - на дитячих майданчиках, один з яких він подарував мешканцям мікрорайону Черемушки навесні цього року. Під опікою Владислава Бухарєва – і самодіяльні художні колективи. Він допомагає їм з придбанням музичних інструментів, святкових костюмів, забезпечує автотранспортом для поїздок на фестивалі та конкурси.

4erv_hram.jpg


Окремих слів заслуговує подвижницька робота. Так, вже не перший рік завдяки підтримці Бухарєва йде відновлення Червленівського храму в Лебединському районі, а в місті Лебедині підсвічені фасади всіх храмів. Підсвітка Миколаївської, Вознесенської, Воскресенської, Покровської і Петропавлівської церкви та Меморіалу Слави, сьогодні тішить багатьох городян. І справа навіть не в тому, що поява підсвічених памяток архітектури вписується в загальноєвропейську тенденцію та дозволяє оглянути їх не тільки вдень, а й вночі. Головне те, що місто змінюється, аби стати кращим для його мешканців.

Не залишає Бухарєв поза увагою і людей нужденних: інвалідів, малозабезпечених та самотніх. Через громаду Свято-Миколаївської та Воскресенської церкви Владислав Вікторович передає їм великодні дарунки. Віряни дякують земляку, що не забуває своєї малої Батьківщини, рідного міста – Лебедина та святих традицій церкви і народу. Благочинний міста Лебедина, отець Миколай (Кушнірчук) висловлює благодійнику велику вдячність за добрі справи, що як свічка світять тим, хто чекає допомоги, дарують радість і надію старим та одиноким людям.

Печать Лебедина

Про такі справи не кричать на кожному кроці, не запрошують журналістів. І таких прикладів багато. Варто тільки згадати інцидент, коли чорними археологами була знайдена печатка Лебединського земства XVIII століття. За знахідку археологи зажадали чималі гроші, погрожуючи продати її з аукціону колекціонерам. І допоміг, як завжди, Владислав Бухарєв. Викупивши печатку за власні кошти, він одразу ж передав її в дар Лебединському художньому музею ім. Б.К. Руднєва.

Не можливо не сказати і про щорічні безкоштовні концерти Студії «Квартал 95», які проходять в Лебедині вже 5 років. Останній відбувся зовсім недавно - 19 серпня 2014 року, в день 360-річчя Лебедина. Концерт зібрав понад 4,5 тис. гостей, серед яких були не тільки лебединці, а й гості з усієї Сумщини.

Живучи за принципом «якщо можеш для когось щось зробити – зроби!», Бухарєв це робить, не заради подяк або щоб «засвітитися» в телевізорі чи на сторінках газети, а тому, що не може інакше. «І якщо ти можеш допомогти школі, лікарні, хворій людині, дитині-сироті, ветерану Великої Вітчизняної, який зубожіє, - просто допомагай!» - вважає Владислав Вікторович. Підтримує його, на цьому шляху, родина: дружина Олена – вчитель  іноземної літератури Слов'янської гімназії (м.Київ) та діти – син Олексій і донька Юля. Без їхньої підтримки, як відзначає сам Владислав, йому не вдалося б зробити і десятої частини того, що він зробив.

Недарма кажуть: найкраще про людину говорять її вчинки. У Владислава Вікторовича таких красномовних справ багато – розповісти про всі в одній газетній публікації просто неможливо. Та це й не потрібно. Головне – благородні вчинки залишаються у пам’яті людей, і те, що вони знають: у скрутній ситуації Владислав Бухарєв завжди готовий підставити землякам плече.

І люди це відчувають, дякуючи за доброту. Саме тому, звання Почесний громадянин міста Лебедина (2010 рік) – найменше, чим могло віддячити рідне місто благодійнику.

Зрозуміло, що особливо серце Владислава Вікторовича болить за рідне місто. Але рідним є не тільки місто, а й область та українська земля, яку сьогодні топчуть чоботи окупантів. І як військовий та контррозвідник, Бухарєв звик не говорити, а діяти. Адже боротьба за рідну землю – свою Батьківщину, це те чому він присвятив все своє життя: від навчання у Київському вищому військовому інженерному училищі зв'язку і служби в Збройних Силах України, й до роботи в СБУ.

Сьогодні Україна стоїть перед страшним випробуванням, і в цій ситуації на кожного українця покладена величезна відповідальність за її майбутнє. Щодня патріоти віддають свої життя, щоб ми були вільними, а в України було майбутнє. І в цій ситуації, як наголошує Владислав Бухарєв, ми повинні зробити все можливе, щоб війна якнайшвидше закінчилась, а наші герої повернулись у свої сім'ї. І наше завдання: боротися тут за них – за те, щоб Україна оновилася, щоб відбулася не зміна облич у владі, а реальна зміна країни.


Це в наших силах. І ми переможемо.

СЛАВА УКРАЇНІ!

Андрій Гєльмінтінов

Наш кандидат Влад Бухарєв

admin 15. October 2014 · 6 Комментариев · 11680 Прочтений · Печать
Комментарии
#1 | лекторат 20. October 2014
Бухарєв зробив для міста більше за будь-якго іншого земляка при владі. Тому бути йому у Верховній раді - і це однозначно. Хоча народ дуже часто голосує не розумом. а емоціями. Быльшысть "Попєрєдніків" у вищому керівництві країни яскравий тому приклад.
#2 | местный 21. October 2014
Не гнушаются кандидаты и использованием админресурса.
«На округе №162 (центр – г. Лебедин) одного из кандидатов прославляет даже официальный сайт горсовета. Я общалась с некоторыми избирателями с этого округа, они считают, что в этом нет ничего страшного. Это очень печально, ведь, казалось бы, именно сейчас использование админресурса должно было пойти на убыль. Но такие факты продолжаем фиксировать, хотя и меньше, чем в 2012 году», - отметила Ирина Стегний.
#3 | Имеющий уши 21. October 2014
Стою на остановке, жду маршрутку и слышу разговор двух теток. Одна молодая лет так может 30 : - За кого голосовать, сама не знаю, так уже все эти выбры осто****ли !
Другая постарше, на училку похожая - Люся, так, если не знаешь - голосуй за своих проверенных - за Бухарева, этот хоть пользу городу приносит. Тут уже не прогадаешь.
Певая - ты думашь ? Вобщето наверно придется, больше незакого...

Люди еще и сомневаюся ! О народ им сколько не делай добра, все равно сомневаюся.
#4 | Інакомислячий 22. October 2014
А я ще не вирішив, за кого голосувати. Бухарєв - хлопець щедрий, та сумліваюсь, що коли у Верховній раді йтиме голосування за ті закони, які не дають і далі збагачуватися таким як Бухарєв, то і він від себе не відгребе. Ото і думаю:хіба можна довіряти сучасним багатіям?
#5 | Ну ты как Люся 22. October 2014
Все еще сомневаешься?! А кто есть проверенный ?
#6 | Місцевий 29. January 2015
Вот для сравнения - Бухарєв? который годами столько делает для земляков и б/у Министр Ставицкий ( конь с золотыми батонам, что обещал озеро почистить ) http://www.pravda.com.ua/rus/news/2015/01/29/7056746/.

" В Израиле расследуют незаконное получение Ставицким гражданства страныСегодня, в 11:21«Главком»
Бывший министр энергетики и угольной промышленности Украины Эдуард Ставицкий получил гражданство Израиля незаконно. Об этом в эфире Army Radio заявил израильский частный детектив Рихард Бен Хаим, сообщает The Times of Israel.

По словам Бен Хаима, Ставицкий сейчас проживает в богатом пригороде Тель-Авива Герцлии.

Издание добавляет, что Ставицкий не имел права на получение гражданства Израиля, поскольку закон запрещает давать его людям, в отношении которых ведется уголовное преследование или которые разыскиваются на родине.

Также сообщается, что экс-министр получил для въезда в страны полугодовую туристическую визу, подкупив чиновников израильского МВД.

Кроме того, утверждает издание, израильские следователи проводят расследование в отношении еще одного бывшего украинского чиновника – Юрия Борисова, приближенного к олигарху Дмитрию Фирташу. Борисов ранее был членом правления «Нафтогаза», а также занимал руководящие должности в структурах Фирташа.

Согласно сообщению, туристические визы получила вся семья Борисова. Кроме всего прочего, добавляет издание, экс-чиновник подозревается в хищении миллионов долларов финансовой помощи, поступавшей в Украину из США.

Впрочем, утверждается в сообщении, Борисов отказался от визы и бежал из Израиля после ареста и допроса бывшего заместителя министра внутренних дел страны Фаины Киршенбаум, в отношении которой разгорелся коррупционный скандал.

Детектив Бен Хаим утверждает, что для ускорения процесса получения визы Борисов подкупил соответствующих чиновников.

Сейчас по этим двум делам израильская полиция и пограничная служба проводят расследование, сообщает издание.

О том, что Ставицкий получил гражданство Израиля, а также новую фамилию Розенберг, стало известно в ноябре. Сейчас он находится в международном розыске Интерпола."
Вот так-то ребяты . Это для сравнения, ведь оба лебединцы.
Добавить комментарий
Имя:

Проверочный код:


Введите проверочный код:

Вы подтверждаете что вы реальный человек? *


На главную страницу сайта

Ваши объявленияРАЗМЕСТИТЬ ОБЪЯВЛЕНИЕ >...
ПОСМОТРЕТЬ ВСЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ >...

НОВЫЕ
объявления в Лебедине:


Комунальні платежі онлайн
СУМСЬКЕ ОБЛЕНЕРГО
ВОЙТИ НА САЙТ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
Лебедин на полотне
Художественная галерея
Одуванчики (панно)
Одуванчики (панно)

Галерея: Персональная выставка Александра Буденного
Рекомендуем
Дизайн-студія
Вивіски світлові та звичайні, реклама, штендери, банери. Лебедин, Партизанська, 43а, тел. 2-39-19
066 787 08 06Авто МИЙКА
Ремонт автомобілів,
шиномонтаж, мийка,
вул. Сумська, 150
095 795 46 04
099 920 02 08
066 984 92 38Оформлення робочих віз

Робочі візи

Такси в Лебедине СМАЙЛИК
ЦІЛОДОБОВО ТАКСІ В Лебедині "СМАЙЛИК"
066 339 21 08;
068 488 32 31;
(05445) 3-88-60
//

Готель
Готель та кафе-бар "КНЯЖИЙ" в Лебедині


Грузоперевезення
Вантажні перевезення
050 530 79 01
Володимир

Лебединська ОДПІ
ПОДАТКОВА СЛУЖБА ІНФОРМУЄ


Аптека Альфа ул. Карпова
Аптека "Альфа"
- ми щиро бажаємо Вам не хворіти !
вул. Карпова, 18, тел. (05445) 2-09-86Сайты-партнеры
Сайты-партнеры
Кнопки содружества
Офіційний сайт міста Лебедин
Дизайн-студия ЛВПортал г.Шостка Газета Ворскла
 Школьная страничка Т.Осиюк
Ірина Зінковська  ДП Мотор Січ

Наш сайт участвует в проекте Города Украины
Наша кнопка

Лебединская информационная сетьСпасибо !