Корчан Василий Иосифович с женой... , Анатолій Удод , Проект в'їздного знаку міста Леб... , В'їздний знак міста , Вход в сквер , Вход в сквер , Тренеры. , Вхід до Школи №1 , Художественній музей , На юбилее Леднева Д.Я. ,
На камені вічності , Город глазами иностранного туриста , Змінено назви вулиць в Лебедині , Как помочь мужу стать успешным? , Советы для Вашего успеха , Депутати по вулицях , ГРАФІКИ прийому громадян з особи... , Графік вивозу побутовиз відходів... , Сергей Рахманинов в Лебедине , Статут територіальної громади ... ,
Навігація
ПРИЙМАЛЬНЯ ГОЛОВИ

ВИ ЗАПИТУЄТЕ -
ГОЛОВА ВІДПОВІДАЄ

Приймальня міського голови

ІНТЕРНЕТ-ПРИМАЛЬНЯ


Последние комментарии
Новости
Спасибо бо до них недо...
Попробовал читать прям...
Нарешті це сталося ! ...
Крок влади можливо вір...
це не просто справедли...
Статьи
Я вот тоже занялась ис...
Собирались заехать на ...
Телефонная линия между...
- Будинок, у якому в 1...
По какому адресу распо...
Фото
Поезжайте, например, в...
Романенко,он был замеч...
Для [b]Амжад[/b]. Напи...
Добрый день. Можно по...
Да, еще стоит пока. Ум...
Страницы
Смотрю и плачу! Моя ба...
[b][big]Сертификаты ци...
[big][b][color=#3333cc...
Голосуйте за Голод Юви...
Олег Труфаненко, скор...

Последние статьи
На камені вічності
Город глазами иностр...
Змінено назви вулиць...
Как помочь мужу стат...
Советы для Вашего ус...
До Вашої уваги :

Радио он-лайн


ИГРЫ


Праздники Украины

Гороскоп на сегодня

Начните день с просмотра своего гороскопа и неприятных сюрпризов станет меньше

Відродження міста
Юмор и розыграшиУчитывая тяжелейшие економическое положение страны, Кабмин принял беспрецидентные решения, направленные на скорейшее преодоление последствий кризиса и затянувшегося переходного периода рыночной экономики.

30 марта этого года на расширенном заседании Кабмина и Комитета по вопросам культуры и туризма была принята Постанова № 386/РТ "Про державну підтримку малих міст України з депресивною економікою". В перечень таких городов к счастью или наоборот - покажет время, вошел и Лебедин.

Тщательность проработки этого постановления и его Приложений, не могут не радовать. Впервые это не просто документ декларирующий популистские намерения, а четко структуризованый перечень конкретных мероприятий, рекомендаций и требований, а также четкой степенью ответственности всех субъектов, попадающих в поле действия Постановы.

В перечнь вошли 16 городов Украины, чьё историческое прошлое, является единственной инвестицией в сегодняшнюю экономику этих городов и население которых, не превышает 50 тыс. человек. Отрадно заметить, что в Додатках к документу указываются конкретные мероприятия по каждому из 16 городов.

Публикуем на языке оригинала лишь некоторые выдержки из этого, пожалуй самого революционного за последние 20 лет документа, касающиеся нашего города:

"З метою подолання кризи та виводу економіки України з стану стогнації, Кабінет Міністрів вважає за необхідне провести ряд довгострокових дієвих заходів по розвитку туристичної індустрії малих міст, історичне минуле яких дає можливість включити їх до туристичних міжнародних ліній, що сприятиме додатковим надходженням до місцевих бюджетів, та росту зайнятості населення цих міст.

Для мобілізації всіх наявних людських та фінансових ресурсів міст-депресантів, Кабінет Міністрів зобов"язує керівників зазначених населенних пунктів, провести відповідні відкриті засідання представників виконавчої влади з населенням цих міст, аби забезпечити повне порозуміння в питаннях що випливають з цієї Постанови..."

Вот некоторые положения из этого Постановления :

"...
п.2.5 Створити при Областних відділах з питань архітектури та будівництва "Архітектурно-наглядову міліцію". Новостворений орган забезпечити з Державного бюджету відповідним фінансуванням та технікою для виконання Постанов судів всіх рівнів, стосовно порушень містобудівних норм. Зазначити, як приоритетний напрямок діяльності фізичну ліквідацію споруд і будівельних об"єктів, що руйнують історичну забудову міста.

п.Л5.44. Змінити до 2011 року назви центральних вулиць, що носять ім"я комуністичних діячів на імена видатних особистостей міста. Для цього рекомендувати змінити назву вул. К.Маркса на вулицю імені Доктора Зільберніка. Вулиці Леніна повернути історичну назву Охтирська. Іншим новітнім вулицям рекомендувати назви від імен Почесних громадян міста.

п.Л8.3. Відновити історичну забудову центальної частини міста Лебедина, шляхом зносу новозведених будівель, що не відтворюють історичну пам"ять і не відповідають історико-архітектурному стилю старовинного міста Лебедин . Для відтворення історичної зорової ідентичності центра міста, забезпечити розробку належної проектно-кошторисної документації за рахунок державного фінансування.
Особливо рекомендувати привести у відповідність найстарішу з будівель міста - пам"ятку архітектури 17 сторіччя "Торгові ряди", що в останні роки зазнала найбільших реформацій.

п.Л9.2. Відновити історичні будинки та садиби міста :

1. Садибу братів Залеських, на розі вул. Першогвардійській та Піонерській, що пов"язана з перебуванням у місті Тараса Шевченка. Рекомендувати зміну назв однієї з цих вулиць на вулицю імені Тараса Шевченко.

2. Садибу сім"ї Лисикових, де створював свої музичні шедеври Рахманінов, що по вул. Первомайській, з відновленням славнозвісної альтанки, де працював видатний композитор.

3. Садибу-батьківщину всесвітньо-відомих художників братів Кричевських.

4. Збудувати зменшену у 2.5 рази копію зруйнованого Успенського собору на його історичному місці. Для цього перенести бюст Тараса Шевченка на територію відновлюваної садиби Залеських, де створити музей Кобзаря.

5. З метою комерціалізації та сприянню надходжень від діяльності Краєзнавчого музею, перевести його у центр міста, виділивши приміщення бувшої гімназії по вул. К.Маркса. Закріпити належну земельну ділянку для зовнішніх експонатів та забезпечення відповідного рівня обслуговування відвідувачів.

п.12.3. Провести роботи по розвитку інфраструктури міста, приділивши першочергову увагу вдосконаленню пунктів проживання, харчування та відпочинку туристів. Привести у відповідність нормам Європейської хартії «Зелений туризм» усі пункти харчування. Особливу увагу звернути на належні сучасним вимогам приміщення та обладнання туалетних кімнат, їх достатності у кожному конкретному закладі у розрахунку - 1 місце на 20 відвідувачів, а також місць та виділених приміщень для паління. Для прискорення вирішення цього питання рекомендувати підтримку тільки тих суб”єктів цієї сфери господарювання, що пройшли Державну сертифікацію на відповідність з надання послуг.

п.12.8. Збудувати нові громадські туалети в центрі міста, з оснащенням сучасним сантехнічним обладнанням, на кількість місь у розрахунку - 1 місце на кожні 2 тис. населення міста. Проектно-кошторисну документацію та кошти на фінансування передбачити з Державного бюджету за рахунок Фонду розвитку малих міст України..."

Мы опубликовали только малую часть этого Постановления. С полным текстом документа можно ознакомиться на сайте Кабмина Украины.

Материал подготовил
журналист сайта www.lebedin.net

01.04.2010 г.

ЭТО ПЕРВОАПРЕЛЬСКАЯ ШУТКА !!!
С ДНЕМ ЮМОРА, ВАС, ДОРОГИЕ ЗЕМЛЯКИ !


Від адміністрації сайту:

Так, час не стоїть на місці і нові реалії життя потребують нових рішень. Але дійсно давайте замислимося, що цікавого може запропонувати туристам, чи екскурсантам наше місто ?
З кожним роком воно втрачає свій колорит старовинного провінційного містечка. Точніш втрачає колорит старовинного, залишаючись провінційним. Через декілька років при такому темпі "реконструкції фасадів" у тому числі і пам"яток архитектури, місто перетвориться на цілковиту вітрину пластикової вагонки. Можливо, для реалізаторів цього непотрібу європейської вторинної сировини, така перспектива і є жаданою, але не для туристів та гостей міста. Уже зараз більшість людей не знає майже жодного історичного місця у місті в якому живе. Скажіть хто з нас бачив меморіальну дошку "Тут творив свої симфонії Великий Рахманінов" ? Зате всі знають де магазин запчастин "Оксана". Ніхто, чи майже ніхто, не знає де будинок з маєтку гетьмана Полуботка та ще й досі росте дуб, посаджений славетним гетьманом. А в якому з будинків бував Сковорода, де маєток відомих на весь світ художників братів Кричевських ? Та що там маєток ! Чи багато людей взагалі чули про них ?

Немає пророків в своїй вітчизні... Так, нажаль немає. Ми скоріш пожертвуємо дешевенького телевізора у лікарню, та сфотографуємося з ним для преси,
нібі на кардіологічний центр розщедрилися, ніж пожертвуємо 50 гривень на увіковічення пам"яті славетного земляка - доктора Зільберніка. Якому, доречі, так і не поставили навіть бюста. Та де там бюст ? - наівіть барель"єфа не спромоглися соорудити "вдячні нащадки" . Отак і живемо - лаємо владу, а та в свою чергу живе у стані перманентного 1 квітня - то обіцяючи повернути заощадження, то відродити історичну пам"ять...

Просніться, люди, адже сьогодні вже не Перше, а друге квітня !
admin 01. April 2010 · 19 Комментариев · 11955 Прочтений · Печать
Комментарии
#1 | Натали 01. April 2010
Ну наконец ! Давно пора , а то строят кто, что хочет и где хотят и как хотят. Живут как непомнящие родства по принципу-После меня хоть потоп.
#2 | партизан 01. April 2010
а дороги будуть робити, чи туристи на "тиграх" та "пантерах" приїдуть?
#3 | Я 01. April 2010
и таки правду пишете, если этот вапрос не затронуть он так и останется в невединии . А скольков зделано чего не варнуть
#4 | Николай 01. April 2010
Опубликуйте всю постанову, а тоя чтото не нашел на их сайте http://www.kmu.gov.ua
#5 | ZZZ 01. April 2010
Миколі. І не знайдете, бо це секретна постанова. Її треба скачувати на Депозиті по паролю.
#6 | Натали 02. April 2010
Ну вот так всегда. То шутка, то юмор, а все казалось правдоподобным. Не было и не будет в нашей стране порядка, одни разводы !
#7 | Тиграша 02. April 2010
Да... Грустная шутка. Smile Задуматься бы тем, кому подсилу изменить что-то, да воплотить её в жизнь.
#8 | qwert 03. April 2010
Ну вы даете. инфаркт можна ж отрымать, блин. надаж до такой **** додуматься собор у парку строить. савсем, блин на религии подвинулись. мало им церков ? спорт зал лучше бы строили *****вилучено Админом*****
#9 | Vladas 03. April 2010
Вот и озвучена часть проблем нашего города! Жаль, что это только шутка!
#10 | Григорий 06. April 2010
Прочитав 1 квіня і зразу все зрозумів. Який вдалий жарт!

18 березня здийснили клубну поїздку до Лебедина. Все про що йдеться у "постанові" визріло у нас після екскурсії по місту. ця робота потребує коштів яких завжди не вистачає, тому необхідно об"єднати небайдужих підприємців. Центром цієї роботи може стати центр турінформації при Художньому музеї. Перше що можливо і необхідно зробити - виготовити та встановити інформацийно-меморіальні дошки (на зразок тієї що розміщена на будинку по вул. Щербаковій де жив поэт Петренко) з обовязковим написом про мецената. Вкрай необхідно розробити туристичні маршрути по місту та околицях і широко розрекламувати в турфірмах, хоча б по м. Суми.
Чому розроблені и діють маршрути по Путивлю и Глухову чому немає Лебедина? Містечко має великий турпотенціал. Коли почне розвиватись туризм, на мою думку на це зверне увагу и місцева влада.
Добавить комментарий
Имя:

Проверочный код:


Введите проверочный код:

Вы подтверждаете что вы реальный человек? *


На главную страницу сайтаКомунальні платежі онлайн
СУМСЬКЕ ОБЛЕНЕРГО
ВОЙТИ НА САЙТ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
Лебедин на полотне
Художественная галерея


Галерея:
Рекомендуем
Дизайн-студія
Вивіски світлові та звичайні, реклама, штендери, банери. Лебедин, Партизанська, 43а, тел. 2-39-19
066 787 08 06Авто МИЙКА
Ремонт автомобілів,
шиномонтаж, мийка,
вул. Сумська, 150
095 795 46 04
099 920 02 08
066 984 92 38Оформлення робочих віз

Робочі візи

Такси в Лебедине СМАЙЛИК
ЦІЛОДОБОВО ТАКСІ В Лебедині "СМАЙЛИК"
066 339 21 08;
068 488 32 31;
(05445) 3-88-60
//

Готель
Готель та кафе-бар "КНЯЖИЙ" в Лебедині


Грузоперевезення
Вантажні перевезення
050 530 79 01
Володимир

Лебединська ОДПІ
ПОДАТКОВА СЛУЖБА ІНФОРМУЄ


Аптека Альфа ул. Карпова
Аптека "Альфа"
- ми щиро бажаємо Вам не хворіти !
вул. Карпова, 18, тел. (05445) 2-09-86Сайты-партнеры
Сайты-партнеры
Кнопки содружества
Офіційний сайт міста Лебедин
Дизайн-студия ЛВ Зазеркалье. Мр кукол
Портал г.Шостка Газета Ворскла
Неофициальный сайт Великой Писаревки  Школьная страничка Т.Осиюк
Ірина ЗінковськаСторінка А.О. Корнуса
 ДП Мотор Січ
Санаторий Токари Домашняя страничка Алексея Шаргорода

Наш сайт участвует в проекте Города Украины
Наша кнопка

Лебединская информационная сетьСпасибо !