Анатолій Удод , Проект в'їздного знаку міста Леб... , В'їздний знак міста , Вход в сквер , Вход в сквер , Тренеры. , Вхід до Школи №1 , Художественній музей , На юбилее Леднева Д.Я. , Троян Анатолій Григорович ,
На камені вічності , Город глазами иностранного туриста , Змінено назви вулиць в Лебедині , Как помочь мужу стать успешным? , Советы для Вашего успеха , Депутати по вулицях , ГРАФІКИ прийому громадян з особи... , Графік вивозу побутовиз відходів... , Сергей Рахманинов в Лебедине , Статут територіальної громади ... ,
Одержані повідомлення
Владимир Борисович
Анатолий Григорьевич -какие планы города по освещению улиц. На одной улице (Довгалевка) начало улицы фанарь горит на каждом столбе, а дальше ноги ламать можно? Ведь можно было распределить равномерно, поставить датчики времени. Это экономия, а на сэкономленные деньги продолжить освещать улицы.

Відповідь: Зробити можна, і не тільки датчики, а й економні фон арі, сонячні панелі і ще багато чого цікавого. Але все це кошти і не малі. Хоча над окремими питаннями покращення ми працюємо. Зокрема, при підготовці до осінньо-зимового періоду в місті планується освітити 3 вулиці (Крилова, Безимівка і Погранична).
29. March 2015

Оксана Іванівна
Анатолій Григорович,хто вам дав право самому з Мірошніченком вирішувати питання про знесення памятника Фролова?Жодному мерові він не заважав,а вас він якойсь стороною зачепив?Збирайте громаду і вирішуйте це питання разом.Чи ви боїтесь людей???

Відповідь: Ніхто нікого не боїться.
Знову ж повторюю, Ви невірно зрозуміли суть пропозиції. Ніхто не пропонує нічого зносити, тим більш міська рада цього робити не буде. Пропонується обговорити це питання щодо перенесення пам’ятника до скверу Радянської армії, та почути думку громади нашого міста. Якщо більшість громадян нашого міста не підтримує цю пропозицію, то ніхто цього робити не буде.
Лише громада Лебедина має право вирішувати такі питання, саме тому на міському сайті і почалося обговорення цієї ініціативи. Якщо люди попросять, то з людьми може зустрітися і Ігор Мірошніченко, і якщо потрібно – і я теж.
Також хочу Вас запевнити, що з даного питання є й інші точки зору, тож завдання міської влади – почути всіх.
25. March 2015

Тетяна Леонідівна
Шановний Анатолiй Григорович. Що робиться в нашому місті для економії паливного газу та для переходу більшості домогосподарств на тверде паливо? Де і як можна придбати дрова за поміркованою вартістю? Як це можна зробити пенсіонерам та інвалідам 1 та 2 групи , щоб не потрібно було самому знгаходити транспорт, їхати до лісу, та вантажити?

Відповідь: Для економії природного газу в місті розроблені комплексні заходи щодо переведення частини котелень на альтернативні джерела, зокрема на дрова. Така робота проводиться по школам і дитячим садочкам.
Щодо населення, то міська рада зверталася до людей через газету, радіо та сайт щодо економного використання газу та переходу на дрова. Звісно змусити лебединців купити дровяні котли, враховуючи їх вартість, у міської ради не має змоги.
Якщо ж у Вашому господарстві використовуються дрова, то наряд Ви можете у будь-який робочий день взяти в управлінні економіки (вул. Пушкіна, 2). Лімітів на дрова не має ніяких.
Якщо дрова побажає виписати інвалід або людина, що не має змоги дійти до міської ради, то потрібно тільки зателефонувати або до міської ради (2-30-12, 2-19-50) або до терцентру з обслуговування одиноких та непрацездатних громадян (2-17-55), і всі питання будуть вирішені.
22. March 2015

гость
А где у нас службы по присмотру за травой...знаю ниву шеви вся в зелени красивой которая ездит и если им надо бабки и до сосны до..... а вот когда реально и открыто все палят посреди улици...их почему то нет

Відповідь: Напевно, маєте на увазі Комунальне підприємство «Комбінат благоустрою». Підприємство знаходиться на вул. Гастелло (тел. 5-12-68).
Щодо спалювання сухої трави, то міська рада вже звернулася до міліції та екологічної інспекції, щоб були прийняті міри. Це їхня компетенція.
20. March 2015

Віталій
Доброго дня. Скажіть будь ласка, чому в нашому місті відповідні служби не займаються питанням паління сухої трави та буряну. Бо як настає весна чи осінь у місті неможливо знаходитись, хоч ходи з протигазом. Відповідь що таких служб немає не приймається, бо вони є і не одна. Чому в інших містах за це карають, а в Лебедені дозволено все.

Відповідь: Напевно, маєте на увазі Комунальне підприємство «Комбінат благоустрою». Підприємство знаходиться на вул. Гастелло (тел. 5-12-68).
Щодо спалювання сухої трави, то міська рада вже звернулася до міліції та екологічної інспекції, щоб були прийняті міри. Це їхня компетенція.
20. March 2015

Шановний Анатолiй Григорович.До Вас звертаються батьки учнiв 4-го курсу Лебединского ВПУ-34.Нашi дiти в лютому мiсяцi отримали направленная на роботу,а дипломiв на сьогоднiшнiй день iм невидали.Випускний повинен бути 26лютого,потiм його перенесли на 12березня,а зараз же раз перенесли на травень мicяць,керiвництво училища говорить до це пов'язано з тим,що не встигли виготовити дипломи.Скажiть будь-ласка невже в них не було часу ранiше замовити iх?що дiтям тепер доводится чекати три мiсяцi,а головне що на дипломи батьки задавали кошти щоб iх виготовили.Чи може цi кошти пiшли на ремонт який вони зараз там роблять?Причина ще в тому що,дитина коли йде працевлаштовуватися i в неi немаe диплома,ii на роботу беруть учнем i грошi за цей час що вона працюватиме виплачувати не будуть.
Просимо Вас з'ясувати причину чому нашим дiтям не видають дипломи по цей час.
Батьки груп 42,43,44

Відповідь: Обіцяю розібратися в ситуації особисто. Найближчим часом повідомлю Вас про результати.
20. March 2015

Юліанна
Анатолій Григоровичу, скажіть будь ласка, чи плануєте ви робити ремонт у міській раді? А то з парадного входу ще не погано, а як йдеш за довідками (вхід з двору) то й страшно йти, наче не міська рада, а якийсь покинутий будинок на селі. Я розумію, що немає коштів, але якось можна запланувати із державного бюджету кошти на оновлення дизану, мебелі у міській раді. Бо Вам, звичайно, то приємно працювати в затишному кабінеті, а от я б не сказала так про робочі місця ваших підлеглих, школа їх. Вони ж теж люди! До того ж це ж МІСЬКА РАДА - обличчя міста!

Відповідь: Ви праві ремонт потрібен, і щось ми будемо планувати. Але й Ви зрозумійте, в ситуації, коли не вистачає коштів, а ми почнемо ремонт міської ради, нас мало хто зрозуміє. Тим більш є більш нагальніші об’єкти: встановлення енергоефективних котлів в школах і дитячих установах, ремонт інженерних мереж, ремонт доріг і тротуарів. Але для працівників міської ради ми робимо все, щоб вони були задоволені. Пройде час і ми зробимо ремонт там, де и звернули увагу.
17. March 2015

Ніна Іванівна
Шановний Анатолію Григоровичу! Ви читали на сайті міста звернення про Ярмарок життя. Уявіть, що Ваш син (зять) отам - між життям і смертю на полі бою. А тепер вчитайтеся у написане. Навіщо подібний понос слів, які крають батькам солдатів і так зболені серця? До чого вантаж "200", якщо гроші збираються на інші потреби? Там стоїть підпис і міської ради. Прохання :
1. не допускайте надалі подібного болю для рідних, чиї діти захищають сьогодні Українську землю і її народ, в т.ч.і Вас.
2. Якщо кошти збираються в Лебедині, то нехай вони і витрачаються на лебединців. Чи відомо в міськраді, скільки потребуючих живе в нашому місті - це і самі захисники, і їх родини, і біженці, і т.п. Подібні акції (без конкретики, зате з словесними жахіттями) наносять непоправну шкоду і недовір'я.

Відповідь: Матеріал з міського сайту знято. Ярмарком займаються волонтери (тел. 050-900-61-60)
17. March 2015

Пенсіонери села Токарі
Шановна владо, чи відомо в мерії, що жителі с. Токарі не мають можливості доїхати до Лебедина через те, що відмінено рейсовий автотранспорт, який роками ходив з Лебедина на Межиріч. На сьогодні залишилася тільки сумська маршрутка, але вона наскільки перевантажена, що в Токарх ця маршрутка рідко коли зупиняється, особливо вранці. На що нам сподіватися?

Відповідь: Автобус «Суми-Межиріч» здійснює перевезення пасажирів щоденно о 08:20; 12;5; 17:15. Щодо відновлення руху автобусу «Лебедин-Межиріч» знаходиться на розгляді районної державної адміністрації.
13. March 2015

гость
Добрый день, какие прогнозы по ремонту дорог в городе на этот год, в частности ремонт ул Ленина от АТБ до Первой школы. Зачем там весят знаки? толку от них нет, где ГАИ, снимите если они только для красоты.

Відповідь: Ремонт доріг планується в найближчий час. Ви це побачите. А щодо дорожніх знаків, то ситуацію опрацює ДАІ, і після цього будуть прийняті рішення.
05. March 2015

Антоніна
Шановний голово!
Ви піклуєтеся про все місто і його мешканців, а найменші його жителі потребують Вашої особливої уваги. Ми, батьки учнів 1-их класів просимо Вас втрутитися у пряме порушення Листа міністерства освіти (Лист МОН № 1/9-72 від 28.01.14 року) Про недопущення перевантаження учнів початкових класів надмірним обсягом домашніх завдань, за яким у 1-му класі домашні завдання не задаються! Що це за пів дошки списаного, заданого домашнього завдання? І чим далі все більше і більше! Це ж лише 1 клас! Як нашим дітям за умов вивчення складної програми все встигнути написати, прочитати, вивчити і залишитися здоровими? Чому відділ освіти закриває на це очі?

Відповідь: Співчуваю і обов’язково переговорю з директором департаменту освіти області.
20. February 2015

Володимир
Шановний голово ! Терміново зверніть увагу комунальної служби на необхідність ремонту перил мосту по вул Карпова. там вже немає частини захисту і за рахунок підйому снігу та обледеніння з мосту може впасти і дорослий, а не те що дитина. дуже Вас прошу не зволікайте. Адже можна просто переплести дротом діру за якусь годину і вже буде безпечно. А по весні відремонтувати по- справжньому.

Відповідь: Дякую за інформація. Комунальні служби вже отримали доручення і найближчим часом ситуація буде вирішена.
11. February 2015

Сергей
Анатолий Григорьевич к Вам деликатный вопрос. Скажите где в нашем городе нормальный человек в центре может найти туалет???? Вот Вы станьте на площади и представьте себя на месте бабушки,дедушки,мамы с ребенком или просто молодых людей которые вышли прогуляться. КУДА возникает вопрос??? Ведь дороги и туалеты в городе это лицо города и мера. Если нету возможности устранить проблему - указатели повесить где мерия пускай там углы и клумбы орошают .


Відповідь: Шановний пане Сергію, ситуація з громадськими вбиральнями в місті дійсно складна. Але в дійсності кожна людина може сходити в туалет в таких місцях:
- Автовокзал ( туалет безкоштовний та туалет платний);
- парк «Молодіжний» в районі кафе «Шахиризада»;
- речовий ринок;
Поряд з цим кожне кафе в місті має вбиральню з вільним до неї доступом.
04. February 2015

Коля
Роман дело говорит. Прислушайтесь.
Надо серьезно заняться копилками на сбор денег. Во многих странах это самая надежная форма сбора пожертвований. Только не в картонную коробку на скотче, а в деревянную с пластилиновой пломбой с ниткой и вскрытием при свидетелях. На коробках надпись кому принадлежит и на что собирается. Сдачу можно предлагать оставить в качестве помощи в эти копилки.

Відповідь: Читайте відповідь Роману.
28. January 2015

роман
Добрый день . Уважаемый Анатолий Григорьевич большая просьба поставить в магазинах или в другом публичном месте какие-то коробки или урны для сбора денег на ТЕПЛОВИЗОР для наших бойцов .Или объявить об этих местах если такие уже есть. Потому что не каждый может дать денег безналичным путем. Мне кажется что таким образом сбор нужной суммы ускорится.

Відповідь: Погоджуюся з Вами, і хочу сказати, що міська влада робить все можливе для збору цих коштів, починаючи від оголошення інформації про рахунки зі збору коштів у ЗМІ, і завершуючи благодійними акціями в місті, в тому числі й за участю самих працівників міської ради. Проводиться також робота по встановленню скриньок.
28. January 2015

Микола
Шановний пане мер! Що це по-вашому біля нафтобази??? Якщо ви називаєте це дорогою, тоді всі водії міста бажали б вам щодня і неодноразово їздити таким неподобством на власному авто.

Відповідь: Дійсно, стан дороги на цій ділянці жахливий. Виправити його в зимових умовах дуже важко. Але найближчим часом міри щодо виправлення стану дороги будуть прийняті.
24. January 2015

Людмила
Шановні, Ульяна та Ірина! Саме з міського бюджету доплачуєтья 2,40. На рівні держави відмінили безкоштовні сніданки. Будьте вдячні і за ці 2,40 міському голові. Інші райони платять повні 6 гривень.

Відповідь: Дякую за розуміння.
20. January 2015

Василь Васильович
Підтримую пропозицію Миколи Петровича. Це перше. Друге - про висвітлення діяльності міськвиконкому, ради та депутатського корпусу в ЗМІ. У нинішній непростий час, коли на це теж виділяються кошти і не малі, то, мабуть , доцільніше перераховувати гроші на потреби АТО і лише невелику частку - на інформацію зі стін міськради. Така моя особиста думка.

Відповідь: Ваша пропозиція буде розглянута. Щодо самої програми, то обсяг її фінансування менший, ніж був у 2014 році.
18. January 2015

Микола Петрович, Ваш земляк
Шановший Анатолій Гриорович, читаючи інформацію про бюджет міста на 2015 рік : "... цього року у Лебедині поменшає надходжень від податку із доходів фізичних осіб: адже якщо торік місто отримувало 75% цього податку, то тепер — 60%, а це — мінус 3 млн. 438,7 тис. гривень. Також місто втратило 241 тис. грн. збору за здійснення окремих видів підприємницької діяльності, 439,6 тис. грн. єдиного податку та 65,9 тис. грн.. транспортного збору.

І навряд чи цю «діру» перекриють два нові податки, які отримуватиме місто. Так, згідно зі змінами до Бюджетного і Податкового кодексів, на місцях отримуватимуть податок на нерухомість і кошти від акцизного збору з реалізації пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та нафтопродуктів. Але згідно порядком обрахування і сплати податку, у цьому році Лебедин не отримає податку на нерухомість. Надходження почнуться тільки з 2016 року. Друге — акцизний збір. Від нього Лебедин має отримати 2 млн. 667,3 тис. ривень. При цьому загальне скорочення надходжень від вилучених податків у 2015 році складає 1 млн. 443,3 тис. грн."


і розуміючи в якому стані сьогодні знаходиться держава, хочу запитати, які дії планує міськрада для подолання "чорної діри" в бюджеті міста ?

Хочеться, аби були оприлюднені інвестційні пропозиції та нові ідеї з наповнення бюджету. Адже за рахунок примітивного тиску та введення все нових та нових податків, економіку не підняв ще жоден уряд жодної держави.

Можливо моє запитання перевищує компітенцію місцевої влади, але те що місцеве самоврядування може і навіть зобов'язане вести постійний пошук для економічного зростання міста - то це не викликає сумніву. Бо збирання податків це функція фіскальних служб, а розвивати напрями зростання економіки розвитку міста - це виключно завдання органів місцевого самоврядування. Знаю, що Ви особисто чимало ведете переговорів по залученню інвесторів, але чи є у Вашій команді люди з баченням далі ніж збір податків ? Ось що хотілося б знати. Адже чисто формальні дії не приведуть гроші в наше місто. Треба шукати та заохочувати інвесторів, а для цього, можливо треба запросити спеціалістів нової формації, необтяжених минулим планово-розподільчої системи. Бо, коли чуєш виступи більшості наших місцевих депутатів, то здається, що вони живуть у якомусь своєму вигаданому і нереальному світі, де все треба просто розподіляти або перерозподіляти, а не створювати, заробляти та справедливо сплачувати податки.

Треба якомога активніше створювати нові виробництва, а не сподіватися компенсувати наодходження в бюджет за рахунок курців та споювання населення підакцизним алкоголем.

Заздалегідь дякую за щиру відповідь/

Відповідь від gorod:
Відповідь: Микола Петрович, Ви правильно задаєте питання. Але перш, ніж дати відповідь, хочеться щоб Ви розуміли ситуацію. По-перше, наше місто, як і вся область вважається депресивною територією, тобто інвестицію сюди рікою не течуть не тому, що місцева влада не працює, а тому що є цілий комплекс об’єктивних причин. По-друге, наявна податкова система, а також податковий тягар, який все зростає і зростає, не те, що стимулює до початку нових інвестиційних проектів, а до згортання вже розпочатих. Звісно, впливати на ситуацію місто не може. По-третє, загальна економічна ситуація.
А щодо пошуку інвесторів, то повірте міська влада робить все можливе. Ми ходимо за інвесторами, тягнучи їх за руку в наше місто. Але, як часто буває, невигідне географічне розташування, відсутність сировини та недостатня кількість населення, змушують потенційних інвесторів дивитися в іншу сторону.
Щороку проходять обговорення інвестиційних проектів, починаючи від очистки озера, розвитку торгівельної мережі, будівництва, проекти в галузі сільського господарства та переробної промисловості. Деякі напрацювання вже є і про них буде повідомлено пізніше.
Також Ви можете ознайомитися із програмою економічного і соціального розвитку м. Лебедина на 2015 рік, де прописані заходи по галузям (програма розміщена на сайті міської ради - http://lebedyn.com.ua/).
18. January 2015

Уляна
Молодці!!! Доценко, Троян особливо! правильно, давайте економити на самому дорогому - на наших дітях.

Відповідь: Читайте відповідь Ірині.
17. January 2015

Ірина
Шановний Анатолій Григорович! Хочу Вам подякувати за дитячі сніданки в школах по 3,60 грн.!!! Ви молодці знайшли на кому заощадити гроші з бюджету! Дай Вам бог здоров'я!

Відповідь: Так, дійсно, проблема з харчуванням учнів 1-4 класів нашого міста є. Але це проблема не лише лебединська, така сама ситуація і й в інших містах України. Адже, за останні 10 років вперше при прийнятті Верховною Радою Закону України «Про Державний бюджет на 2015 рік», з 01.01.2015 року не передбачені кошти в бюджеті на безкоштовне харчування учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів, крім учнів пільгових категорій.
Відповідно до статті 25 Закону України «Про освіту», статті 19 Закону України «Про охорону дитинства» із внесеними змінами 28.12.2014 року передбачено, що організація та відповідальність за харчування учнів у навчальних закладах державної та комунальної форми власності покладається на місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, які можуть забезпечувати харчуванням учнів інших категорій, тобто учнів 1-4 класів, та передбачати на це відповідні видатки з місцевих бюджетів, за наявності коштів у місцевому бюджеті.
Але в нашому місті, раніше за інші міста Сумської області, виділені кошти на харчування учнів 1-4 класів. 16 січня 2015 року при затвердженні міського бюджету, передбачені кошти, на перше півріччя 2015 року, в сумі 142 тис. 560 грн. на харчування учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів з розрахунку 2.40 грн. на 1 учня в день.
При врахуванні батьківської плати, обрахована вартість харчування 1 учня в загальноосвітніх навчальних закладах Лебедина з 01.01.2015 року складає 6 грн. в день.
Крім того учні пільгових категорій забезпечені безкоштовним гарячим харчуванням з 1 по 11 клас.
14. January 2015

Місцевий
Зі святами !

Шановний голово, чому на жожному сайті міста не має реквізитів для перерахунку допомоги нашим воїнам в зоні АТО ? У багатьох наших громадян є бажання допогти саме коштами, бо не всі в змозі купувати якісь речі та зносити до пунктів збору допомоги, та і не завжди можна купити те що справді необхідно. А от перерахувати кошти, щоб саме волонтери ними розпорядилися - це було б більш продуктивно.

На різних сайтах в Інтернеті є різні рахунки для допомоги, але довіряти сьогодні можна лише тому, кого ми особисто знаємо і довіряємо. Тому прошу надати таку інформацію та розмістити її на всіх сайтах міста.

Заздалегідь дякую за розуміння та бажання НАЙШВИДШЕ вирішити проблему фінансової допомоги нашим воїнам, бо навіть маленькі ручаї, зливаючись, наповнюють ріки.

Відповідь: Дуже приємно, що лебединці у цей важкий для всіх час не втрачають бажання допомагати іншим, а особливо Збройним Силам України, що захищають свободу та територіальну цілісність нашої держави. Кожна краплина цієї допомоги засвідчує єдність громади нашого міста з усім українським народом.
Щодо рахунків, на які можна перераховувати кошти, то сьогодні в м. Лебедині проводиться збір коштів на тепловізор для бійців 92-ї окремої моторизованої бригади. У її складі – наші земляки із Сумщини, зокрема міст Ромни, Недригайлів, Лебедин.
Гроші можна перераховувати: ПриватБанк, розрахункова карта 4405885824220948, одержувач Курило Сергій Іванович.
Для підприємств, установ і організацій: розрахунковий рахунок ПП Курила С.І. у Лебединській філії відділення Ощадбанку, України №260083103179, МФО 337568, код 2391504557.

Пам’ятаймо! Наша допомога бійцям дуже потрібна вже сьогодні.
Також можна перераховувати кошти на потреби Збройних Сил України. Одержувач: Міністерство оборони України; Код ЄДРПОУ: 00034022; Банк: Державна казначейська служба України, м. Київ; Код банку МФО: 820172; Реєстраційні рахунки: 31254307218611 — матеріально-технічне забезпечення; 31257304218611 — медичне забезпечення.
Крім того, можна брати участь у Всеукраїнській акції «Підтримай Українську армію» за допомогою дзвінків на єдиний мобільний номер «565». Відкриті благодійні рахунки для добровольчих батальйонів і волонтерських організацій.
06. January 2015

Андрій
Анатолій Григорович як Ви відноситесь до переобладнання вуличного освітлення сонячними ліхтарями?

Відповідь: Я тільки за. Адже на сьогодні більшість країн Європи працюють на цих технологіях. В нашій країні це робиться, в переважній більшості випадків, через програми, що розраховані лише на сільські території. Самотужки проводити переобладнання ми не готові фінансово.
29. December 2014

Ілона
Ви обіцяли вмикати вуличне освітлення з 17 до 18 години. Питання: де воно? Темно і страшно йти з роботи. Навіть центральні вулиці не освічуються. Стид і позор вам, мер. Чи вже останні гроші покрали, що і за світло нічим платити?

Відповідь: Ілона, Ви мабуть з іншої планети. Світло в місті вимикалося не через бажання міської влади, а через проблеми в системі електропостачання всієї країни.
28. December 2014

Ден
Скажіть будь ласка, зараз в місті панують грабіжники, обкрадають мирних жителів. Куди дивиться начальник міліції? да і яке ваше відношення до краж.

Відповідь: Відношення до крадіжок, як і до деяких працівників міліції – негативне.
27. December 2014

Семён Семёнович
Еще видео ответов мера и нач. РЕС https://www.youtube.com/watch?v=-jrnG6kHztY
26. December 2014

гость
почему опять не всем выключают свет?

Відповідь: Після зустрічі з начальником Лебединського РЕМ і зміни графіків, відключення припинилися. Але в будь-який період вони можуть повторитися. Ці питання залежать від енергопостачання державного рівня. Про зміни буде повідомлено.
24. December 2014

Семён Семёныч
Кого жаба давит слушайте ответ мера https://www.youtube.com/watch?v=i_uJC12Ge8U
24. December 2014

гость
Так и не понятно почему отключают избранных

Відповідь: Після зустрічі з начальником Лебединського РЕМ і зміни графіків, відключення припинилися. Але в будь-який період вони можуть повторитися. Ці питання залежать від енергопостачання державного рівня. Про зміни буде повідомлено.
24. December 2014

Анатолій
Знайдна інформація від Олега Касьянова

В зв'язку з дефіцитом електричної енергії в Україні та з метою запобігання порушень роботи об'єднаної енергетичної системи, по всій Україні введені графіки аварійних відключень. Філія «Лебединський РЕМ» доводить до відома жителів м. Лебедин і Лебединського району, що відключення будуть проводитись в слідуючому порядку. По м. Лебедин

Години відключ: 10-12, 14-16, 18-20, 22-24

Назва вулиць міста:
Вокзальна, Артема, А Матросова, Базавлука, Богуна, В. Інтернаціоналістів, Верстатників, Волочаєвський, Горошків, Горького, Грушева, Демченко, Довгалівка, Дрьоміна, Квартальний, Козіївка, Комунальна, Косманавтів, Котляревського, Крупськоі, Леніна, Любарська, М. Рибалка, М.Харченка, Макаренко, Мічуріна, О. Кошевого, Крупської, Пилипинська, Погранічна, Пушкіна, Спортивна, Чапаева, Щорса, Сумська.
Білозерцова, Боднівка, Будильська, Гайдара, Гастело, Глушків, Гмирі, Горячова, Гудимівська, Залізнична, Інтенаціональна, Камая, Капранів, Комсомольска, Красовського, Куйбишева, Кулічанська, Кутузова, Ленина, Лєрмонтова, Маяковського, Молодіжна, Нефтяників, Новопостроена, Парфилів, Перекоп, Першотравнева, Пилипинська, Погонцев, Прорізна, Пугачова, Радянське лісництво, Селищанська, Суворова, Труфанка, Фабричний, Франко, Фрунзе, Хмельницького, Щербакова, Ярморочна, Вокзальна, Жовтнева, Плеханова, Студентський, Щорса, м-р Черемушки

По Лебединського району
Години відключ. 8-10, 12-14, 16-18, 20-22

Назва населених пунктів:
Василівка, Нестеренки, Козельне, Павленково, Екатеринівка, Дмитрівка, Корінне, Грицини, Ополонівка, Ленинське, Руда, Підопригорі, Сіренки, Галушки, Грицини, Жовтневе, Луки,Радянське, Помірки, Рябушки,Костево, Курилівка,Вільшана, Степне, Байрак, Першотравневе, Михайлівка,Курган, Олександрівка, Межиріч(крім Кисілівки),Голубівка, Грамино, Філонівщина, Сіробабино, Штепівка, Токарі-санаторій, Будилка, Гудимівка, М.Бобрик, Боровенька, Калюжні, Гарбарі, Влізьки, Пашкіно, Чернецьке, Боброво, Пристайлово, Кам'яне, Червлене, Селище, Горки, Шевченково, Новоселівка, 3. Гай

Години відключ. 10-12, 14-16, 18-20, 22-24
Назва населених пунктів:
Токарі, Куданівка, Межиріч(Кисілівка), Ворожба, Патріотівка, Хількове, Доценківка, Старе-Нове, Кердилівщина, Пісковка, Валки, Лифино, Ступника, Лободивщина

Официальная информация! Лебединський РЕМ
23. December 2014

Code by lebedin.net
На главную страницу сайта

Ваши объявленияРАЗМЕСТИТЬ ОБЪЯВЛЕНИЕ >...
ПОСМОТРЕТЬ ВСЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ >...

НОВЫЕ
объявления в Лебедине:


Комунальні платежі онлайн
СУМСЬКЕ ОБЛЕНЕРГО