Анатолій Удод , Проект в'їздного знаку міста Леб... , В'їздний знак міста , Вход в сквер , Вход в сквер , Тренеры. , Вхід до Школи №1 , Художественній музей , На юбилее Леднева Д.Я. , Троян Анатолій Григорович ,
На камені вічності , Город глазами иностранного туриста , Змінено назви вулиць в Лебедині , Как помочь мужу стать успешным? , Советы для Вашего успеха , Депутати по вулицях , ГРАФІКИ прийому громадян з особи... , Графік вивозу побутовиз відходів... , Сергей Рахманинов в Лебедине , Статут територіальної громади ... ,
Одержані повідомлення
Андрей •
Здраствуйте Анатолий Григорьевич. Скажите пожалуста какие документы нада для того, чтобы торговать на рынку лицензионными DVD дисками, так, чтобы потом не было никаких проблем. Заранее спасибо).
г.Киев

Відповідь
Суб’єкт підприємницької діяльності, який займається розповсюдженням примірників аудіовізуальних творів і фонограм аудіо-, відеокасет, дисків, повинен мати право на реалізацію конкретних примірників аудіовізуальних творів і фонограм, дотримуватися «Правил роздрібної торгівлі примірниками аудіовізуальних творів і фонограм», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 04.11.1997 р. № 1209 ( із змінами і доповненнями) та вимог Закону України «Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних» від 23.03.2000 р № 1587 ( із змінами і доповненнями).
Підтвердженням існування такого права є наявність контрольної марки на упаковках аудіовізуальних творів і фонограм, зокрема на аудіо-, відеокасетах, дисках. До примірників, що продаються вроздріб, повинні, зокрема, додаватися супровідні документи (рахунки-фактури, накладні) з інформацією про право володаря творів і виробника примірників. Роздрібна торгівля примірниками аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних здійснюється в місцях спеціалізованої роздрібної торгівлі.
Місцями спеціалізованої роздрібної торгівлі є стаціонарні підприємства торгівлі (магазини), спеціалізовані відділи, секції підприємств, а також стаціонарні дрібно роздрібні пункти продажу(кіоски).
04. November 2009

Бондарев •
Уважаемый Анатолий Григорьевич!!!!

Будут ли проводиться ремонтные роботы на Лебединском стадионе, если да, то скоро ли?

Відповідь:
Хотілося б знати про які ремонтні роботи ставиться питання. Якщо про сектори для глядачів та міні поле, то ці роботи заплановані. Але коли вони розпочнуться, точно сказати не можу – збираємо кошти.
04. November 2009

Галина Миколаївна •
Добридень.

Чи відомо мерові, що відсутність освітлення міста вночі сприяє росту та зухвалості злочинності на вулицях будь-якого міста ?
Чоми вважається, що економію коштів на освітленні вулиць схвалюють наші мешканці? Чому якщо грошей не вистачає на воду -підвищуєте за неї плату, а освітлення вулиць просто припиняєте ? Адже не всі громадяни пересуваються на власних автомобілях.

Чому не можна оприлюднити ці витрати на освітлення ( навіть в розрізі по кожній вулиці) і громада, я вважаю, для своєї бепеки згодиться збільшити фінансівання на освітлення міста. Можливо навіть за рахунок зменшення витрат на інші роботи по місту. Або навіть запропонувати цільове дофінансування за рахунок коштів мешканців. Але потрібна робота по роз'ясненню фактичного стану, а не загальні фрази про обмаль коштів. Повинні бути запропоновані пропозиції від економістів комунального відділу. Добрий приклад показаний по дитячому майданчику. Тож прохання, до Вас особисто, Анатолію Григоровичу : вирішіть будьласка цю проблему.

Відповідь
Я прошу не задавати питання, відповіді на які я вже давав. Але як вийняток повторю ще раз. Освітлення вулиць нашого міста здійснюється згідно рекомендацій викладених в «Порядку організації зовнішнього освітлення населених пунктів Сумської області» затверджених головою правління ВАТ «Сумиобленерго» і заступником голови Сумської облдержадміністрації 17.08.2007 р. Постановою НКРЕ від 22.10.2004 р. №1030 «Про порядок диференціювання за годинами доби тарифів на електроенергію, яка використовується для зовнішнього освітлення населених пунктів» передбачені найменші тарифи для вуличного освітлення в межах доби: травень, червень, липень – з 22:00 до 4:00, а в зимові місяці з 17:00 до 7:00. У зв’язку з обмеженістю коштів в міському бюджеті, які виділені на вуличне освітлення, доводиться економити електроенергію в літні місяці з тим щоб забезпечити нормальну роботу вуличного освітлення в осінньо-зимовий період, коли світовий день короткий.
І на питання «а чи відомо мерові» хочу відповісти – безумовно відомо, і ми все робимо, щоб освітлення з кожним днем в нашому місті і закріплених селах – покращувалося.
04. November 2009

Code by lebedin.net
На главную страницу сайта

Ваши объявленияРАЗМЕСТИТЬ ОБЪЯВЛЕНИЕ >...
ПОСМОТРЕТЬ ВСЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ >...

НОВЫЕ
объявления в Лебедине:


Комунальні платежі онлайн
СУМСЬКЕ ОБЛЕНЕРГО