Анатолій Удод , Проект в'їздного знаку міста Леб... , В'їздний знак міста , Вход в сквер , Вход в сквер , Тренеры. , Вхід до Школи №1 , Художественній музей , На юбилее Леднева Д.Я. , Троян Анатолій Григорович ,
На камені вічності , Город глазами иностранного туриста , Змінено назви вулиць в Лебедині , Как помочь мужу стать успешным? , Советы для Вашего успеха , Депутати по вулицях , ГРАФІКИ прийому громадян з особи... , Графік вивозу побутовиз відходів... , Сергей Рахманинов в Лебедине , Статут територіальної громади ... ,
Add Guestbook Message
Приймальня міського голови
До уваги користувачів сайту!

Не зважаючі на неодноразові звернення до користувачів Приймальні , як самим міським головою так і Адміністратором сайту, з проханнями дотримуватися Правил подання звернень у електронному вигляді, нажаль, ці прохання не знаходили розуміння у багатьох користувачів. Тому зі створенням на сайті ВКонтакті сторінки міського голови і на його прохання, ми закриваємо підтримку Приймальні на сайті www.lebedin.net та запрошуємо Вас в подальшому із запитаннями до міського голови звертатися на новостворену сторінку на сайті ВКонтакті .

Всі попередні Ваші запитання і звернення в Приймальні сайту www.lebedin.net, а також надані на них відповіді, будуть доступні для ознайомлення до 25 травня 2016 року, а потому будуть вилучені з сайту.

З повагою, та надією на розуміння, Адміністратор сайту www.lebedin.net

____________________________________________________________________________


Received Guestbook Messages
Жінки
Олександр Миколайович, наведіть порядок з самогонниками в місті. В самому центрі міста за адресою пл.Волі буд.33 кв 28 торгують самогоном. Куди дивиться міліція

Відповідь:
Шановні, замість того, щоб анонімно скаржитися у електронній приймальні, більш ефективними були б письмові, офіційні заяви до райвідділку поліції. Після подачи такої заяви, вони повинні обов’язково зреагувати.
14. April 2016

Оксана Миколаївна
Олександр Миколайович, дайте відповідь на таке питання, як громада, яка складається з 10-15 чоловік може приймати рішення за 20000 жителів міста? Адже всі добре розуміють, що до громади увійшли ті люди, які вас підтримують, які проти вас не підуть, і які не будуть слухати жителів міста. Не правильніше б було, якби депутати збирали підписи по своїх округах за те чи інше рішення?

Відповідь:
Шановна Оксано Миколаївно, хочу зауважити що Депутатів міської ради, які є представниками інтересів територіальної громади міста
відповідно до Конституції України
( 254к/96-ВР ) і закону про місцеві вибори обиралися на основі
загального, рівного, прямого виборчого права шляхом таємного
голосування.( 254к/96-ВР ).
Отже кожен житель міста,в тому числі і Ви, мав можливість взяти участь у виборах і вплинути на ситуацію в місті. Чисельність депутатів Лебединської міської ради становить 34 чоловіка.
Згідно Закону України від 11.07.2002 № 93-IV депутат місцевої ради як представник інтересів
територіальної громади, виборців свого виборчого округу
зобов'язаний виражати і захищати інтереси відповідної
територіальної громади та її частини - виборців свого виборчого
округу, виконувати їх доручення в межах своїх повноважень, наданих
законом, брати активну участь у здійсненні місцевого
самоврядування.
13. April 2016

Мами
Дякуємо Білокобильському Олександру Миколайовичу, адже під його керівництвом учора біло здійснено ремонт та покраска дитячой площадки в центрі міста. Дійсно, це людина своєї справи.
12. April 2016

Юрий Валериевич
Как в городе производится борьба с мусором? Есть ли какие то установленные маршруты по которым ездит мусоросборник?

По улице Щербакова в промежутке от Пилипинской до Першотравневой образовалась свалка. Фото по ссылке [img]http://imgur.com/4rstwRx[/img]. Карта [img]http://imgur.com/vQlr9oN[/img]

Відповідь:
Пане Юрію
По-перше, питання прибирань вулиць нашого міста від сміття є одним з першочергових та пріоритетних завданнь.
КП «Комбінат благоустрою Лебединської міської ради» та інші комунальні служби, намагаються робити все можливе для покращення усіх сфер благоустрою міста. Загалом, жителі часних будинків укладають договір на вивезення сміття. Тарифи за договором складають близько 6 грн..
По - друге, маршрути збирання та вивозу сміття є, і будуть опубліковані на офіційному сайті Лебединської міської ради.
По-третє і основне,слід пам’ятати, що винуватцями подібних сміттєвих звалищ являються самі жителі межуючих вулиць.
Є така народна приказка «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».
Тому, хоч якою буде робота комунальних служб, із тотальним недбальством і безкультур'ям жителів міста, нам не впоратись. Першочергово, чистота міста залежить від кожного з нас.
Дякую за увагу!
11. April 2016

Славуля
Когда начнут чинить качели на детской площадке в центре города? Одна совсем с дырами, а для малышей качельки отсутствуют, поснимали.

Відповідь:
Наразі дану проблему вирішуємо. Ремонтні роботи, на дитячому майданчику вже розпочаті.
10. April 2016

Юрий Валериевич
Интересно, почему когда въезжаешь в Лебедин дороги кончаются? Въехали по Т-19-13, с Червленого, на Серафимовича дорога кончилась.

До этого въезжали с Пристайлово к лесничеству, возле лесничества на Боднивка дорога тоже заканчивается.

Відповідь:
За рішенням сьомої сесії міської ради сьомого скликання від 31.03.2016 року на ремонт доріг було виділено кошти в сумі два мільйони (2000000)гривень. Тому, шановні, майте терпіння! Ремонтні роботи розпочнуться з настанням більш сухих погодніх умов. Так як під час дощу робити це немає сенсу.
05. April 2016

мешканці будинку 61
Шановний мер, нещодавно в нашому місті стався вибух газового балону, скільки горя наробив цей вибух, а як же місцева влада дивиться на те, що у нас під вікнами за 15 метрів газова та бензозаправки, це нічого що багато сімей живе в будинку 61 як на бомбі, машини привозять газ і практично під нашими вікнами перекачують його в ємкості, не дай бог щось піде не так, то всі прилеглі будинки та люди зірвуться, газ воняє, машини клуглу добу гудуть, в домі є хворі люди, маленькі діти, в літню пору року не можливо відкрити вікна, дуже б хотілося щоб Ви та Ваша сім'я тут пожили хоч неділю, не дай бог чого то і Вам мало не покажеться, люди нікому не потрібні, як же люди за Вас віддавали свої голоси, а тепер до кого звернуться нам.

Відповідь:
Шановні мешканці будинку 61,
По- перше, трагедія, яка спіткала жителів вулиці Любарська70, сталася не через вибух газових балонів(вони цілі), а через витік газу.
По- друге, підпису під будівництвом газової та бензоколонки я не ставив. І відношення до її побудови не маю взагалі.
По –третє, якщо є конкретні претензії до даної АЗС, раджу звернутися з офіційною скаргою до відповідних інстанцій.
Але хочу додати, що чинним Зконодавством України не передбачено виведення АЗС за межі населених пунктів.
04. March 2016

Тетяна Миколаївна
Шановний Олександр Миколайович. Від імені жителів сільгосптехніки, висловлюємо «глибоку вдячність» за неймовірний ремонт дороги по вулиці Леніна. Після того, як розтанув сніг, поверх брущатки розплився чудо-асфальт, дбайливо завезений за Вашим дорученням наприкінці минулого року. Вперше бачимо, щоб ремонт дороги проводився чорноземом. Цікаво, у якому інституті вчать таких спеціалістів-дорожників. Тепер через цю багнюку неможливо ні пройти, ні проїхати . Коли раніше цією вулицею можливо було хоч якось їздити, то зараз тут справжнє болото. Маршрутка зупиняється і розвертається біля людських дворів, бо до зупинки доїхати неможливо. Не знаючи «броду» у новоствореному болоті застрягла не одна машина. Хотілось би почути, як ви плануєте закінчити ремонт цієї дороги. Чи це питання у міської влади також не на часі.

Відповідь:
Шановна ТетяноМиколаївно, ви всю зиму їздили цією ділянкою дороги, не по калюжах та півметрових ямах, і нарікань не було.
Звичайно, погодні умови негативно вплинули на тимчасове вирішення проблеми. Але ж з настанням тепла, ми розпочнемо проводити водовідведення з цієї ділянки дороги. Та намагатимемося зробити все можливе, для покращення умов проїзду.
03. March 2016

Совість
Я би дуже хотіла дізнатись, чи довго пенсіонерка на прізвище Король буде тероризувати свою сусідку - пенсіонерку за те , що та встановила собі міні-станцію для підкачки води. Наскільки мені відомо - звернення до Олександра Миколайовича на цю тему вже були. До бабусі приходила спеціальна комісія, котра вимірювала рівень шуму і виявилось , шо звук не перевищує ніяких нормативів. Більше того, хочеться сказати, що холодильник шумить більше, аніж звукоізольована міні-станція. Так от, "Королева"(як то її називають) галасує і кричить , безперестанку грюкає в стіни і регулярно ходить до сусідки лаятись, бідна бабуся через неї виключає прилад і сидить без води, але та всеодно бігає і кричить. Прошу якось розібратись з даною ситуацією, і припинити дане свавілля.

Відповідь:
Я б дуже хотів допомогти, але заборонити скаржитися я не можу. І вплинути на громадянку Король, на законних підставах ми права не маємо.
Залишається лише сподіватися, що сусіди знайдуть спільну мову і порозуміються.
03. March 2016

Батьки та вчителі
З сьогоднішнього дня діє закон про відмову шкільних та дошкільних закладів від батьківських коштів,окрім харчування.Але все продовжується.Вже сьогодні звонили батьківські комітети та сказали здавати гроші як і здавали.Тепер вчителі прикриваються батьківським комітетом.Та вимагають в нас кошти й далі,якоби вони гроші брать небудуть а кладіть на рахунок.До яких пір це буде продовжуватись?

Відповідь:
Якщо з Вас вимагають гроші, Ви маєте право звернутися до правоохоронних органів
Стаття 189 Кримінального Кодексу України. Вимагання.
01. March 2016

Александр
Хочеться узнать есть ли деньги на этот год и если есть то сколько, на ремонт дорог по нашему городу. И что городские власти думают делать и когда делать с нашими дорогами. Есьт ли какой то план по ремонту дорог, что в первую очередь ремонтировать. Или опять будем засыпать песком и шлаком???

Відповідь:
Першочерговим завданням яке я ставлю перед собою, та апаратом міської ради в цілому, є відновлення дорожнього покриття, та ремонт доріг міста.
Плануємо розпочати ці роботи з настанням відповідних погодних умов.
У дощ і сніг цього робити немає сенсу.
24. February 2016

Жителі вулиці Леніна
Олександр Миколайович, в нас до вас таке запитання: навіщо був той цирк, коли ми збиралися біля банку "Індустріальний" і навіщо тоді ви туди приїзджали і робили вигляд що ви чуєте народ? Ви ж прекрасно розумієте, що те що ви зробили-називаєтьчя НЕПОВАГА ДО ЛЮДЕЙ, які прийшли туди і намагалися до вас "достукатися". Але "достукатися" так і не вдалося. Не піднімався ж варіант "Шевченка", хоча і був присутній голова топонімічної комісії Кравченко Володимир. То чому ж він тоді ще не запропонував??? Безсовісні що ви, що Кравченко (якщо він взагалі до цього причетний). Але жителі вулиці розчаровані в вашій правдивості і впевнений, що на наступних виборах, через півтора роки, по округу нашої вулиці ви не пройдете, через недовіру до вас від жителів!!!

Відповідь:
Керуючись абзацом 2 пункту 6 статті 7 Закону України « Про засудження комуністичного та націонал – соціалістичного (нациського) режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» , пунктом 20 частини 4 статті 22 , частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», було прийнято рішення перейменувати, без змін поштових номерів житлових будинків, установ та споруд декілька вулиць (провулків, площу та скверів).
До їх числа ввійшла й вулиця Леніна. Пропозицій щодо назви перейменування даної вулиці було безліч. Наприклад : Охтирська, Великаохтирська чи Центральна.
Але ж під назвою «Центральна» зібрали лише 18 підписів, із 2500 тисяч мешканців цієї вулиці. Приблизно стільки ж підписів отримала назва Охтирська.
Саме тому не міський голова, а топонімічна комісія на фінальному засіданні прийняла рішення вибрати назву нейтральну.І вулиця Леніна отримала свою нову назву на честь видатної особистості, великого поета Т.Г.Шевченка.
23. February 2016

Батьки, вчителі та учні
Шановні Маргарита, Станіслав та інші, що думають аналогічно! Не вже ви справді сподіваєтеся, що хтось з керівників міста буде ратувати за те, аби підконтрольні їм школи не мали можливість виглядати якомога привабливіше для комісій ? Якщо навіть сам мер скаже при вас, що ну-ну-ну брати гроші !, то на іншій зустрічі він все-одно повинен буде вимагати і ремонту і всього того на що у вас у школах просять грошей. Станіслав тут правий на 100% , говорячи "якщо в кабінетах будуть нові шпалери,нові шафи,нова стеля........чи ума в дітей добавиться?чи вчителя іх будуть краще навчати?" Але це вже європейсьий тип мислення, а ми поки-що десь в іншому місці знаходимося, тому і не розуміємо, що такі дії з вимагання коштів і є проявом корупції на побутовому рівні. Але ще не народилася та влада, що дійсно зрозуміє суть проблеми, а не буде тільки на словах вести боротьбу з цією віковою проблемою. Бо бідні ми, але понтів більше ніж у багатих, от і випендрюємося одне-поперед-одного хто краще буде виглядати зовні, а що в середені - того ж не видно і бачити не маємо бажання. І це так в усіх проявах нашого життя .

Відповідь:
Шановні батьки, вчителі та учні!
Я справді намагаюся боротися з будь-якими проявами корупції. Але в цій нелегкій боротьбі мені не обійтися без Вашої допомоги. Тому запрошую до співпраці всих небайдужих.
21. February 2016

Маргарита
Дорогий Станіслав.Ми батьки неможемо повиганяти ні вчителів ні виховатилів за те що вони вимагають з нас кошти на навчальні заклади.Нічого не зміниться.Те що мер проїхав по школах і садочках,та послухав хвалебні слова від підлабузників деректорів,та зрозумів що в навчальних закладах все добре.Але батьки бояться деректорам на зборах щось сказати, тому що кожний з батьків дума про те що їхнім дітям далі потрібно якось навчатися та щоб їхня дитина небула зацькована педагогами.Олександр Миколайович одна надія на Вас.[color=][/color]

Відповідь:
Маргарито, є така народна приказка: «Вовка боятись – в ліс не ходити.»
Я переконаний, що спільними зусиллями ми зможемо навести лад в даному питанні
20. February 2016

Станіслав
лександр Миколайович,Ви за кілька днів відвідали дитячі садки та школи з приводу здирання батьківських коштів.Але нічого неподіе,як требували так і далі требуютю а не добровільно здають ті які мають змогу.Ви тільки за поріг та моментом починають вимагати гроші на ремонт навчальних закладів та кабінетів.Так що з цим боротися безтолку.Скажіть будь ласка якщо в кабінетах будуть нові шпалери,нові шафи,нова стеля........чи ума в дітей добавиться?чи вчителя іх будуть краще навчати?Дорогі вчителі та вихователі дайте нашим дітям такі знання,щоб ми батьки хотіли б віддячити Вас.[color=][/color]

Відповідь:
Станіславе, скажу Вам чесно, при оцінюванні діяльності навчальних закладів мене не будуть цікавити ні шпалери, ні шафи, ні стелі. Лише рівень знань, які отримують наші діти. Загалом, за час перебування на посаді міського голови, я отримав досить велику кількість подібних скарг від батьків.
А тому наголошую: – Якщо з Вас вимагають гроші – Не давайте!
20. February 2016

Молодь
Олександр Миколайович, проведіть честно конкурс на вакантні посади,щоб не красніти і громада міста знала, що Ви кращий мер.

Відповідь:
Конкурси проводяться чесно, та на рівних умовах.
У конкурсних комісіях , окрім посадових осіб, беруть участь депутати, представники громадськості, а також журналісти( з наданою їм можливістю фото та відео- фіксації).
Але ж основна проблема полягає в тому, що після впровадження нами даної системи бажаючих брати участь у конкурсах не надто багато.
20. February 2016

Батьки учнів
Олександр Миколайович, до яких пір з батьків учнів у школах будуть здирати кошти??? На потреби школи здаємо, на потреби класу здаємо, і не на рахунок перераховуємо, а здаємо директору школи. Ще й просять окремо здати на ремонти то бібліотек, то актових зал, то їдалень. До яких пір це буде таке??? Наші ж діти навчаються не в платних гімназіях! Ми розуміємо, що зараз в державі ситуація складна. Але хай же і нас зрозуміють, батьків, що дитину потрібно вдягти, взути, канцелярію купити в школу. Хто нас зрозуміє? Припиніть це свавілля директорів шкіл. Бо будемо писати звернення і до Губернатора області, і до народного депутата Бухарєва.

Відповідь:
На жаль, фінансування навчальних закладів нашого міста (та й багатьох міст України в цілому) здійснюється за рахунок батьківських коштів. Повну і достовірну інформацію по запитанням : скільки зібрано коштів з батьків та куди ці кошти було витрачено, нам надати ніхто не зміг (або не захотів).
Саме тому одним із наших першочергових завдань є збирання інформації та підрахунок коштів,яких потребують наші школи та дитячі садки. Ми плануємо виділяти ці кошти з міського бюджету.
У цілях зменшення витрати коштів будемо намагатися проводити оптові закупівлі продукції на всі школи чи декілька навчальних закладів одразу. Це дасть змогу зекономити20% - 40% коштів.
18. February 2016

Николай
Александр Николаевич, а какой процент налога будут платить Аптеки? А то открыл решение сесии, и не увидел среди перечня объектов Аптек, почему-то.

Відповідь:
Аптеки сплачують податки, так як і інші підприємства.
Якщо Вас цікавить конкретно аптека МПП «Альфа», то, як повідомив директор даного закладу Бакликова І.О., підприємство сплачує наступні податки :
-Податок на прибуток підприємства;
-ПДВ;
-Земельний податок;
-Податок на нерухомість;
-Податок на фонд заробітної плати;
-Військовий збір;
-Єдиний соціальний внесок.
Також утримується і перераховується до міського бюджету податок на доходи фізичних осіб.
За 2015рік сума сплачених податків МПП «Альфа» склала приблизно 180 тис.грн..
18. February 2016

Александр
Уважаемый Александр Николаевич если Вы разрешили ездить с улицы Денысенкив через многоквартирный дом на ул Партизанскую. То и нам жителям ул Октябрьская нужно разрешить ездить на ул Ленина через заложеный бетонными блоками проезд, возле дома №23. А то по тому проезду, что нас направлял Анатолий Григорьевич через библиотеку сейчас непроедеш. Машины проваливаются в лужи и их приходится на буксире вытягивать. Только выезд нам нужен сейчас, а не летом. Летом мы и без Вас проедем. Я думаю что ко мне присоеденятся жители улиц Любарская и Плеханова.

Відповідь:
Шановний ,Олександре! Проїзд з вулиці Денисенків на вулицю Партизанську, через багатоквартирний будинок – дозволено тимчасово. Це вимушена міра. З настанням відповідних погодніх умов будуть проведені ремонтні роботи і сквозного проїзду там не буде.
13. February 2016

Добродій
Шановний Олександре Миколайовичу! Запросіть цю мешканку з будинку 63А та розкажіть їй яка температура стояла в січні місяці на вулиці (-20), та які ціни на тепло будуть восени 2016 року, оскільки тарифи зростуть в двічі. "Мешканці" треба хоч інколи новини дивитися, щоб не ставити таких нерозумних запитань керівництву міста.
12. February 2016

Мешканці буд.63-А
Насамперед, дякуємо Вам, Олександре Миколайовичу, за оперативну реакцію на усну скаргу жильців за космічну ціну на опалення в січні ц.р. Нині багато хто з нас вже переоформляють субсидію, але ще не всі, бо "домкому" треба подбати про оголошення на під’їздах.
Тепер головне питання-пропозиція: чи згодні Ви, мер міста, ініціювати зустріч жильців 90-квартирного будинку по вул. Леніна і керівництва тепломережі в депутатській кімнаті міськради, де б з ініціативи міськради (чи нашого депутата) обговорити актуальні питання теплопостачання та майбутнє нашого "будинку-гіганту", коли у місті не буде ЖЕКів. Наперед вдячні за порозуміння та увагу.

Відповідь:
З 1 липня 2015року набрав чинності Закон України «Про особливості здійснення власності мешканцями мешканцями багатоквартирних будинків» Відтак, відповідно до прийнятого закону до 1 липня 2016року ЖЕК буде ліквідовано.
Тому, зараз проводимо роботи по залученню інвестицій для переоснащення систем опалення, багатоквартирних будинків, для збереження коштів населення та з метою економії.
Так, згоден надати депутатську кімнату для обговорення даного питання, і не тільки мешканцям будинку63-А, а й всим небайдужим.
11. February 2016

Для Лопи М.П.
Так и вы выходите в 6 утра и держите место, чтобы первым сесть))). Александр Николаевич, здесь уже не Приемная, а цирк. Одни жалуются на Вечканову, которая прошла законно конкурс и сейчас работает. Молодежь ведь тоже могла прийти на конкурс, но почему-то не пришли. А второй жалуется на какую-то пенсионерку, которая приходит в 7 утра на остановку.

Відповідь:
Маємо те, що маємо.
07. February 2016

Лопа М.П.
В мікр. сільгосптехніка проживає пенсіонерка Лебідіва. Пільгами користується при проїзді в маршрутному таксі. Жде маршрутку з 7-ми часів, а маршрутка о 8-й приїджає. Але, у цієї пенсіонерки, проживає дві дівчіни з педучилища. Платять їй за житло. Я про що!? Воділу маршрутки. Возити хлопців з АТО треба, бабушок - ні. Погані бабушки, путінські якісь вони.

Відповідь:
Якщо у Вас є конкретні претензії до громадянки Лебедівої, то, будь ласка, зверніться з офіційною скаргою до відповідних інстанцій.
07. February 2016

Пенсіонери
Олександр Миколайович, ви знову присвоюєте собі якісь заслуги і цим вводити в оману людей, навіщо, щоб думали що ви такий гарний??? Ви пишете в статті "Але йдучи на зустріч проханню міської влади, приватні перевізники погодилися за рахунок власних збитків й далі перевозити 6 пільгових категорій громадян. Зокрема, це інваліди І та ІІ групи, особи, які супроводжують інваліда І групи, учасники бойових дій, одна дитина віком до шести років (без права зайняття нею окремого місця), батьки військовослужбовців, які загинули під час військової служби." Але ж пан Розенко сам заявив: «Є категорії осіб, для яких буде збережено пільговий проїзд. Це, в першу чергу, інваліди першої та другої групи, діти сироти, діти з багатодітних родин, учасники бойових дій. Тобто, це категорії, які будуть і надалі користуватися правом на проїзд», – сказав він. То навіщо писати, що по проханню міської влади???? Якщо про це говорив сам Уряд.

Відповідь:
Я не маю за звичку присвоювати собі чужі заслуги. Тим більше не мав наміру вводити людей в оману
Ваші претензії неконструктивні, та не обґрунтовані.
По - перше: Так, уряд дійсно виділив пільги, але ж не виділив кошти на їх проплату.
По- друге, на сьогоднішній день усі маршрутні таксі в Лебедині є приватними. І маршрутчики не мають особливого бажання проплачувати проїзд пільговиків власним коштом. Тому й довелося домовлятися і просити.
По- третє, перегляньте і перерахуйте кількість збережених пільгових категорій.
Дякую за увагу!
06. February 2016

молодь
Скажіть будь ласка з яких міркувать поставили пенсіонера Вечканову на посаду начальника управління соцзахисту, ЩО НЕМАЄ молодої людини. Вона заробила пенсію то хай відпочиває. Ви ж прийшли, щоб змінити на краще............

Відповідь:
Шановна молодь, громадянка Вечканова Н.О. на законних підставах та чесно пройшовши конкурс на заміщення вільної вакансії отримала посаду начальника управління праці та соцзахисту населення.
Про проведення конкурсу повідомлялося за здалегідь в усіх засобах масової інформації. Тому кожен бажаючий міг прийняти в ньому участь.
05. February 2016

Валентина
Скажите, а где гарантия того, что Белокобыльский не придаст и не подставит Вас? Ведь все знают как Белокобыльский при Трояне работал, и перед выборами за Лукьяненка бегал?

Відповідь:
Валентино, керуючись Вашою логікою, я повинен був звільнити чи не допустити до роботи іще близько 104 осіб, які працювали у структурі виконавчих органів міської ради разом з Трояном А.Г.. На мою думку, це бездумно та безпідставно. Адже стосовно підбору кадрів я спираюся лише на бажання та вміння людини працювати, на ставлення до службових обов’язків, та знання своєї справи.
02. February 2016

Олена
В мене питання як у матері, дуже важливо, чи будете ви ремонтувати дитячу ділянку яка знаходиться в центрі міста? Після виборів видно було, що стояла гойдалка на майданчику поламана, але її так ніхто і не полагодив. Висить, така нещасна. Мабуть це свідчить про те, що ви містом не проїхались і паспорта міста так і не зробили.

Відповідь :
Шановна Олено! Після виборів я, в першу чергу, відвідав усі комунальні підприємства нашого міста( КП Водоканал, КП «Комбінат благоустрою.» та ін..), очисні споруди по вулицях Сумська, Боднівка і у військовому містечку. І зламана гойдалка - це не найгірше, що я бачив. Повірте, є проблеми й несправності, які потребують вирішення і ремонту першочергово.
Тим більше, з настанням тепла, ми обов’язково займемося ремонтом дитячих майданчиків. А доки що? Особисто я не раджу водити свою дитину, в змову пору року на гойдалку.
28. January 2016

Олена
Олександр Миколайович, по-перше дякую Вам за вичищені дороги в місті. В перше, за десяток років, центральними вулицями міста можливо їхати не як трамвай. Попередні зими водії легкових автомобілів ставали водіями трамваїв, як вскочив в колію так по ній і товчи. "Життя в місті зупинилося" лише для тих, хто і далі б продовжував грабувати місто. По-друге, у мене як у матері до Вас запитання, чи планується встановлення урн для сміття в центральиних парках та в районі ринку? Купуючи дитині морозиво, досить проблематично знайти куди викинути обгортку. Успіхів в роботі.
28. January 2016

Євген
Олександр Миколайович, що ви збираєтесь робити в місті для жителів міста, для молоді? Які ваші плани на майбутнє? Адже як бачимо, що ви зараз приймаєте участь тільки в тому щоб побудувати ділянку для тренування собак, у яких є хазяїни (вже не говоримо за бродячих собак, бо розумію що з ними ви не впораєтесь) і також ви приймаєте участь в Єдиноборстві. Життя в місті зупинилося, ніхто не розуміє що за такого мера буде нового в місті.

Відповідь:
Спектр плану робіт досить широкий,починаючи зі зміцнення матеріальної бази навчальних закладів, відродження економіки, до наведення порядку на вулицях міста і впровадження соціальних молодіжних програм. Лише за період з листопада 2015р.по січень 2016р.включно, в Лебедині було проведено: Вечір класичної гітари від М.Гончарова, змагання шанувальників української мови,персональна виставка робіт члена Національної спілки художників України С.П. Жиделя, відкрили новий комп’ютерний клас в Лебединській ЗОШ №1, відбулися: святкові концерти, студентський бал, старт 5го міського чемпіонату з фут залу серед команд аматорів, концерти у Лебединській дитячій школі мистетств. Провели дитячий конкурс «Міс снігуронька», святкову Новорічну програму на головній площі міста. Відзначили переможців конкурсу «Людина року». В черговий раз «Волонтери Лебединщини» відправили в зону АТО гуманітарну допомогу. Провели традиційний захід - «Ялинка міського голови», фестиваль колядок та щедрівок «Різдвяний передзвін». Встановили освітлення на вулиці Боднівка, вручили 4-х кімнатну квартиру, дружині загиблого в зоні АТО військовослужбовця. Провели 4 єтап (міський) Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. А також було проведено цілий ряд масових заходів для для дітей молодшого шкільного віку: конкурси, вікторини, квести та інші.
Якщо Вам цього замало і здається що «життя в місті зупинилося”, чекаємо на Ваші ініціативи та пропозиції. Залюбки розглянемо і підтримаємо.
26. January 2016

Смірнов Андрій
Олександр Миколайович до Вас таке запитання : З року в рік в місті в зимовий час на дорогах велика кількість велосипедистів. Які є законні міри для заборони використання вилосипедів в зимовий період? Ці люди є самогубцями самі і створюють небеспеку на дорозі .

Відповідь:
Андрію, цілком з Вами згоден. Але, на жаль, не має такого закону, керуючись яким, можна заборонити пересування велосипедистів у зимовий період. Залишається лише сподіватися на їх розум та схильність до самозбереження.
14. January 2016

Code by lebedin.net
Комунальні платежі онлайн
СУМСЬКЕ ОБЛЕНЕРГО