Анатолій Удод , Проект в'їздного знаку міста Леб... , В'їздний знак міста , Вход в сквер , Вход в сквер , Тренеры. , Вхід до Школи №1 , Художественній музей , На юбилее Леднева Д.Я. , Троян Анатолій Григорович ,
Город глазами иностранного туриста , Субсидия 2016 рік , Змінено назви вулиць в Лебедині , податок на нерухомість з 1 січня... , Как помочь мужу стать успешным? , Советы для Вашего успеха , Депутати по вулицях , ГРАФІКИ прийому громадян з особи... , ПРОГРАМИ КАНДИДАТІВ , Графік вивозу побутовиз відходів... ,
Навігація
ПРИЙМАЛЬНЯ ГОЛОВИ

ВИ ЗАПИТУЄТЕ -
ГОЛОВА ВІДПОВІДАЄ

Приймальня міського голови

ІНТЕРНЕТ-ПРИМАЛЬНЯ


Последние комментарии
Новости
це не просто справедли...
Хочу присоединится к э...
Гуманізм чи безпорадні...
Тарас, Ви безсумніву п...
Это такой же отсталы...
Статьи
Телефонная линия между...
- Будинок, у якому в 1...
По какому адресу распо...
Помню и я это время. В...
Для [b]Феофан Мухин[/b...
Фото
Поезжайте, например, в...
Романенко,он был замеч...
Для [b]Амжад[/b]. Напи...
Добрый день. Можно по...
Да, еще стоит пока. Ум...
Страницы
Смотрю и плачу! Моя ба...
[b][big]Сертификаты ци...
[big][b][color=#3333cc...
Голосуйте за Голод Юви...
Олег Труфаненко, скор...

Последние статьи
Город глазами иностр...
Субсидия 2016 рік
Змінено назви вулиць...
податок на нерухоміс...
Как помочь мужу стат...
Ссылки
Третя сесія міської ...
  <center> <strong>...

Друге пленарне засід...
  <center> <strong>...

Новий 2016 рік. Місь...
  <center> <strong>...

Перша сесія Лебединс...
  <center> <strong>...

Р. Карцев Реквием по...
  <p>Для тех кто носта...

До Вашої уваги :

Радио он-лайн


ИГРЫ


Праздники Украины

Гороскоп на сегодня

Начните день с просмотра своего гороскопа и неприятных сюрпризов станет меньше

ПРОГРАМИ КАНДИДАТІВ

 

Bak_.jpg

Кандидат на посаду Лебединського міського голови

БАКЛИКОВ

Олександр Миколайович

від Лебединської міської організації Політичної партії «Громадянська позиція»

(голова Анатолій Гриценко, екс-міністр оборони України).

Народився у місті Лебедині 04 вересня 1964 р. Громадянин України.

Освіта: У 1981 р. закінчив 10 класів   Лебединської СШ №5. У 1992 р.  отримав диплом вчителя історії та суспільствознавства у Сумському педагогічному інституті. У 1996 р. отримав кваліфікацію бухгалтера у Харківському фінансово-економічному інституті.

Трудова діяльність: 1981-1982 рр. - токар, автослюсар Лебединського заводу верстатних вузлів; 1982-1984 рр. - командир відділення розвідки повітряно-десантних військ;

1985-1987 р. - токар  Лебединського заводу верстатних вузлів; 1987 р. - вчитель фізкультури Лебединської СШ №3; 1987-1992 рр. - вчитель фізкультури, трудового навчання, історії Гудимівської СШ Лебединського району;

1992-1994 рр. - приватний підприємець; 1994-1995 рр. - спеціаліст  оргвідділу Лебединського міськвиконкому; 1995-1996 рр. - комерційний директор МПП «Крестина»; з 1996 р. до сьогодні - директор МПП «Альфа» (аптека у приміщенні колишньої міської лазні).

Громадська діяльність: 1986-1987 р.р. – голова комісії з трудових спорів профкому Лебединського заводу верстатних вузлів. У 1993 р. в Австрії вивчав систему місцевого самоврядування на запрошення австрійської організації «Народна  допомога», як представник Сумської області. З травня 2014 року займаюсь волонтерською діяльністю. У січні 2015 року отримав Подяку від штабу Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. З травня 2015 року є співзасновником Благодійного фонду «Волонтери Лебединщини». Член Ради підприємців при Сумській обласній державній адміністрації, заступник голови комісії з питань фармації.

З 2015 року – голова Лебединської міської організації Політичної партії «Громадянська позиція».

Одружений. Дружина – Бакликова Ірина Олексіївна, 01.03.1967 р.н., лікар, провізор, завідуюча аптекою; син – Бакликов Олександр Олександрович, 15.09.1987 р.н., інженер з систем захисту інформації АТ «Інститут інформаційних технологій»; донька – Бакликова Ірина Олександрівна, 23.02.1997 р.н., студентка Харківського національного університету будівництва та архітектури.

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ

Я та кандидати у депутати міської ради від Лебединської міської організації політичної партії «Громадянська позиція» готові взяти відповідальність за наведення порядку у нашому місті.

Що ми плануємо зробити:

1.Після оголошення  нашої з вами перемоги, протягом 2-3 днів разом з представниками новообраного депутатського корпусу ми об`їдемо весь Лебедин і створимо паспорт міста. Маючи цю узагальнену інформацію на першій сесії буде затверджено (а потім опубліковано) покрокову програму розвитку нашого міста. Космічні кораблі запускати не обіцяю, будемо робити в межах наявних можливостей.

2. Враховуючи, що наближається зима, буде перевірено наявність та технічний стан техніки для прибирання снігу, розроблено чіткий план дій під час снігопадів. Сніг буде чиститись тоді, коли він починає йти, незалежно від часу доби.

Для кожного підприємства, організації чи підприємця (незалежно від виду діяльності) я буду партнером і помічником, адже свого часу я пройшов цей шлях. Саме ви своїм розумом, своїми коштами, своєю працею забезпечуєте свої сім`ї, створюєте робочі місця, наповнюєте міський бюджет. За 20 років існування мого підприємства жоден міський голова не запитав: «що тобі потрібно, щоб краще працювалось, створював додаткові робочі місця, збільшував заробітну плату працівникам, отримував, сплачував більші податки до бюджету?»

3. Одночасно будуть виконуватись ті роботи, що можна буде проводити за відповідних погодних умов та не потребує великих коштів: 1. Замінимо люк біля «Рюмочної», що вже майже рік забитий дошками і  постійно зривається та створює аварійні ситуації. 2. Обрізка аварійних дерев, ліквідація наявних стихійних сміттєзвалищ, бур`янів та кущів, організація збору та вивезення  побутових відходів з усіх мікрорайонів міста. 3. Облаштування зупинок для транспорту (авто-мото-вело) біля шкіл, дитячих садків, ринку та інших місць, де вони вкрай необхідні. 4. Створимо транспортну карту міста для виготовлення та почергового встановлення необхідних дорожніх знаків, світлофорів, захисних споруд у аварійно небезпечних місцях. 5. Затвердимо проекти реконструкції парку «Молодіжного», «Шевченка», інших місць відпочинку та для занять спортом, щоб з настанням весни розпочати відновлювальні роботи. Є люди, які готові вкласти у це власні кошти, але їм потрібна гарантія, що ці кошти не будуть вкрадені. Мені вони готові довірити виконання цих робіт.

4. До весни 2016 року затвердимо та з настанням тепла будемо виконувати план ліквідації бездоріжжя у Лебедині. Одразу всього не зробиш, але розпочинати необхідно, бо при такому стані лебединських доріг ні про який розвиток міста, інвестиції навіть говорити нічого.

5. Окрему увагу будемо приділяти освіті, молоді і спорту. По кожній школі, дитячому садочку, спортивних закладах та ЦРЛ буде створено перелік наявних проблем та шляхи їх вирішення. Створю фонд підтримки освіти, спорту, культури та охорони здоров’я і мої власні кошти також будуть йти на ці цілі. Молодь у нас гарна, енергійна, потрібно разом з ними прикласти цю енергію у корисне русло. Це можуть бути як класичні заклади та види спорту, відпочинку,  так і екстремальні. Вже чув про потребу створення кінотеатру у Лебедині. Молодь хоче спілкуватись не тільки у барах та кафе. Готовий долучитись до втілення цього проекту в життя.

6. Особливу увагу до пенсіонерів, ветеранів війни та праці, «чорнобильців», воїнів-інтернаціоналістів», а також мобілізованих та добровольців.

Ці люди віддали і віддають державі найцінніше: здоров`я, молодість, роки тяжкої праці і навіть життя. Ми не маємо права відвертатись від них. Саме міська влада, а не волонтери, повинні турбуватись про наших земляків, які пішли захищати незалежність та  цілісність України. Саме міська влада повинна потурбуватись про їх сім`ї. Така робота буде щоденною, а не перед виборами.

Нещодавно один з новоявлених чиновників заявив, що «мобілізовані отримують зарплату, от з неї і  нехай купують дрова для своїх родин». Вважаю, що після таких слів він повинен був подати у відставку, але совість та той чиновник  явно не зустрічались.

Але жодна з озвучених мною справ не буде виконана за відсутності довіри людей. Тому  ПЕРШОЧЕРГОВЕ завдання, що я ставлю перед собою і що не потребує взагалі коштів: повернення довіри людей до влади. Маючи довіру можна зробити в рази більше.

Для цього гарантую повну відкритість у своїй роботі та міської ради:1. Розпочну з себе: негайно опублікую повну інформацію про свій майновий стан, достовірність якої кожен громадянин зможе перевірити (а потім контролювати) через відкриті державні реєстри майнових прав. Гарантую, що використовувати службові повноваження для розвитку «сімейного бізнесу» НЕ БУДУ. Хабарів не давав, не брав і не буду цього робити. Хто знає мене не один рік, підтвердять, що я тримаю слово. 2. Буде постійно оприлюднюватись вся інформація про рух коштів по рахунках міської ради і кожен буде знати скільки грошей надійшло до бюджету і куди й скільки витрачено. 3. Всі закупівлі, роботи будуть проводитись через публічні (а не підкилимні) торги із зрозумілими правилами. 4. Інформація про всі наявні вакансії (незалежно від форми власності) буде постійно  доводитись до відома громадян.

Шановні земляки! Сьогодні ми маємо унікальну можливість змінити наше місто, припинити його деградацію, зробити придатним для життя, роботи та відпочинку. Я хочу, щоб наші з вами діти жили, працювали, народжували дітей та онуків біля нас з вами, а не шукали кращої долі у чужих краях. Не будьте байдужими. Прийдіть та проголосуйте. Не ведіться на різні виборчі технології: значна кількість кандидатів, чутки про фальсифікації вигідні діючій владі та тим, хто з нею постійно «дружив», «рішаючи діла» задля власного благополуччя. Дивіться, думайте, аналізуйте, запитуйте. Читайте програми, але  рішення приймайте дивлячись кожному кандидату в очі. Я був, є та буду відкритий  для всіх. Жодна людина не тільки у Лебедині, а й за його межами не скаже, що я не дотримав слово або когось «кинув» на зарплаті. Вважаю справою честі виправдати сподівання людей, що за мене та нашу команду проголосують, а також отримати довіру громадян, які з тих чи інших причин голосували за інших кандидатів.

Ми захистимо голос кожного з вас!Ste_.jpg

Стеценко Вікто Михайлович

кандидат на посаду

Лебединського міського голови

Народився 26.09.1970 року у смт. Чупахівка Охтирського району Сумської області,  одружений, освіта вища юридична. Адвокат. Безпартійний.

Трудова діяльність: У 1988 році закінчив Чупахівську середню школу, 1988-1990 р.р. проходив службу у збройних силах, 1990-1991 р.р. працював водієм АТП 15942 м.  Лебедин, У 1998 році закінчив Національну академію МВС за спеціальністю «правознавство». 1991-2000 р.р. проходив службу у правоохоронних органах. Працював на посадах слідчого по розслідуванню злочинів вчинених організованими злочинними угрупуваннями СУ УМВС та старшого слідчого прокуратури Лебединського району. 2000-2002 р.р. займався приватною юридичною практикою та по сумісництву працював викладачем кафедри права Сумського Державного університету. З 2002 року і до цього часу  займаюся адвокатською діяльністю.

Громадська діяльність: 2004-2005 р.р був одним з засновників та головою правління ГО «Спілка підприємців Лебединщини»,приймав участь у облаштуванні спортивних майданчиків, надавав допомогу у роботі спортивних секцій, у організації спортивних змагань,надавав допомогу волонтерам.

Виборча програма:

- відкритість,  прозорість та доступність влади, вирішення проблем разом з громадою;

- заміщення керівних посад у місті лише на конкурсній основі;

- поповнення бюджету міста за рахунок ефективного використання комунального майна, землі, енергозберігаючих технологій, вивозу,переробки та утилізації сміття, створення прибуткових об’єктів у комунальній власності міста;

- налагодження роботи міського водогону, створення водоочисних споруд у військовому містечку,збільшення потужностей міського водогону;

- освітлення всіх вулиць міста з застосуванням енергозберігаючих чи автономних джерел;

- утеплення приміщень комунальної власності, переведення на автономне опалення;

- сприяння роботі навчальних закладів усіх рівнів, залучення інвестицій для їх розвитку;

- розвиток спортивних секцій,надання для них безкоштовних комунальних  приміщень;

- залучення інвестицій для будівництва в місті спортивного комплексу;

- надання допомоги пенсіонерам в утепленні житла та облаштування економічного опалення,залучення для цього волонтерів та громадськості міста,розширення сфери діяльності соціальних служб міста та надання додаткового фінансування;

- взаємодія з іншими містами України, які досягли успіхів в розвитку,перейняття досвіду;

- виведення авторитету міста на міжнародний рівень,створення спільних проектів;

- розвиток програм  «зеленого туризму», створення об’єктів  у  власності міста;

- очищення озера «Лебедине»,  створення пляжів та зон відпочинку;

- будівництво асфальтного заводу,капітальний ремонт та будівництво доріг міста.

На вибори йду самостійно, без команди. Команда буде створена з кращих фахівців у кожній галузі. Розвиток міста доручити кращим.

Прийдіть на виборчі дільниці і зробіть свій вибір. Хай допоможе Вам Бог!

Всім кандидатам на посаду міського голови я щиро бажаю успіху на виборах та реалізації всіх передвиборчих програм, аби вони не залишилися пустими обіцянками, та щоб людина, яка складе присягу міського голови після виборів 25 жовтня 2015 року не забула їх в той же день, а крок за кроком втілювала в життя.

З повагою, Віктор СтеценкоTroian_2015.jpgПРОГРАМА

 

кандидата на посаду
міського голови м. Лебедина

 

Трояна Анатолія Григоровича

РЕАЛЬНІ СПРАВИ – РІДНОМУ МІСТУ

Моя пісенна батьківщина –
Таланту й праці передзвін,
В вінку яскравім України,
Найкраща квітка – Лебедин.
(М. Кулішенко)

ЛЕБЕДИН – ДОРОГЕ ДЛЯ КОЖНОГО З НАС МІСТО, І ТЕ, ЯКИМ ЙОМУ БУТИ – ЗАЛЕЖИТЬ ТІЛЬКИ ВІД НАС

Соціальний, економічний, культурний розвиток міста на засадах справедливості, відповідальності та порядку – наші спільні цілі.

Я прагну зробити життя лебединців кращим – безпечнимзаможним,комфортнимПрагнуаби лебединці мали робочі місця, прагну того, аби кожна копійка міського бюджету слугувалалюдям.

Я маю чіткий план першочергових дій, а також заходів, передбачених на перспективу наступних років. Я йду на вибори тому, що не на словах, а реально знаю проблеми міста, і знаю, як їх вирішувати.


Першочергові завдання:


• впровадження механізму порядку надання матеріальної допомоги воїнам АТО, сім’ям загиблих, поранених та мобілізованих військовослужбовців за рахунок коштів міського бюджету;

• створення стипендіального фонду міськради для талановитих учнів, вчителів і викладачів, завдяки яким були досягнуті високі результати у навчанні;

• освітлення вулиць, дворів будинків, парків у нічний час;

• стабільна робота соціальної інфраструктури міста під час опалювального сезону;

• громадський контроль за якістю комунальних послуг та рухом коштів місцевого бюджету через електронне адміністрування.

За перший рік роботи:

• почати очищення озера Лебедине;

• завершити реконструкцію парку Т.Г. Шевченка та розпочати роботи в сквері Молодіжному;

• почати будівництво глибинної свердловини в мікрорайоні Верстатників та вирішити питання забезпечення якісною водою мікрорайону «Черемушки»;

• ввести в дію ІІ-гу чергу міської каналізації (каскад будинків по 
вул. Сумській);

• встановити дитячий або спортивний майданчик у кожному мікрорайоні міста;

• продовжити виконання програми з реконструкції міських доріг та тротуарів.


МОЇМИ ПРІОРИТЕТАМИ Є НАСТУПНІ НАПРЯМКИ:


ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНА СФЕРА ТА ТРАНСПОРТ


Покращивши стан житлово-комунального господарства, ми покращимо якість щоденного життя лебединців


Ми зможемо досягнути цього:


• запроваджуючи енергозберігаючі, екологічно безпечні технології на комунальних підприємствах міста, здійснюючи програму модернізації         КП «Водоканал» і «Лебединтеплоенерго». Це дасть можливість зменшити діючі тарифи на воду, каналізацію, тепло й інші послуги;

• розробивши і реалізувавши програму реконструкції водогонів та мережі каналізації;

• провівши ремонт під’їздів, підвалів, покрівель багатоквартирних будинків;

• зробивши інформацію стосовно реального стану справ у комунальній сфері міста, в тому числі, у сфері формування тарифів, доступною для громадян міста;

• привівши у відповідність та забезпечивши дотримання санітарно-екологічних норм території місць громадського користування (парки, сквери, цвинтарі, зупинки громадського транспорту), а також вздовж доріг і річки Вільшанки;

• прийнявши Генеральний план та містобудівну документацію;

• вдосконаливши схему транспортних маршрутів міста з урахуванням інтересів мешканців міста та підпорядкованих сіл.


РОЗВИТОК ЕКОНОМІКИ МІСТА – 
ОСНОВА ДОБРОБУТУ ЛЕБЕДИНЦІВ


Основа діяльності місцевої влади в економічній сфері – це розвиток виробничої інфраструктури, збільшення обсягів надходжень до місцевого бюджету, створення нових робочих місць, підвищення якості життя членів громади, формування умов для сприятливого інвестиційного клімату.


Ми зможемо досягнути цього:


• запровадивши практику соціального партнерства, при якій підприємства і приватні підприємці, що працюють у нашому місті, будуть нести частку соціальної відповідальності перед громадою;

• враховуючи інтереси місцевого бізнесу, гарантуємо рівні можливості отримання замовлення на відкритих конкурсах та тендерних процедурах;

• сприяючи розширенню місцевого бізнесу, використанню нових технологій, підвищенню інвестиційної привабливості міста;

• ефективно використовуючи комунальне майно, забезпечивши прозоре функціонування комунальних підприємств;

• вирішивши питання придбання спеціальної техніки для комунальних підприємств;

• розгорнувши широкі та постійні інформаційні акції на підтримку споживання місцевих товарів та послуг («Зроблено у Лебедині»), сприятимемо просуванню продукції й послуг лебединських виробників.


ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я І СОЦІАЛЬНА СФЕРА


Найважливіше завдання міської влади — турбуватися про найменш забезпечені верстви населення. Тому вважаю своїм обов'язком:

• відстоювання законних інтересів малозабезпечених верств населення, підвищуючи їх рівень життя шляхом виділення соціальних допомог та адресних дотацій з міського бюджету;

• вживаючи заходи з подолання безробіття, сприяти створенню нових робочих місць, забезпеченню конкуренції серед роботодавців і росту рівня заробітної платні, відкриттю власної справи громадянами міста.


ОСВІТА І КУЛЬТУРА


Підтримуючи освіту і культуру, примножимо славу нашого міста, як одного із культурних та інтелектуальних центрівУкраїни.

Ми зможемо досягнути цього:

• забезпечивши дітей дошкільного віку яслами та садочками;

• сприяючи добудові ЗОШ №3, впроваджуючи альтернативні системи опалення в ЗОШ №6 та інших освітніх закладах;

• підтримавши проведення у Лебедині різноманітних обласних фестивалів і конкурсів;

• підтримуючи розвиток міського музею, бібліотек, інших закладів культури;

• здійснивши капітальний ремонт поля головного стадіону міста.


ДУХОВНІСТЬ


Важливе завдання міської влади — сприяти відродженню духовності на засадах міжконфесійного діалогу та злагоди у суспільстві.

Ми зможемо досягнути цього:


• сприяючи реставрації та відновленню церков Лебедина;

• підтримуючи релігійні організації та громади.


РОЗВИТОК МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ


Органи місцевого самоврядування покликані ефективно забезпечувати гарантоване громадянам право на регулювання і управління громадськими справами в інтересах територіальної громади.


Ми зможемо досягнути цього:


• запровадивши чіткі і прозорі процедури вирішення будь-яких питань, які перебувають у компетенції міської влади;

• ухвалюючи всі міські програми і проекти після громадського обговорення і реалізовуючи їх на конкурсній основі;

• забезпечивши діяльність громадської ради та інших дорадчих органів із мешканців міста для вирішення найважливіших міських проблем;

• слухаючи і поважаючи людей громади міста та підпорядкованих сіл.

У моїй Програмі задекларована лише невелика частина тих планів, над втіленням у життя яких я щоденно працюю і за виконання яких несу повну відповідальність.

ЛЕБЕДИН – НАШЕ МІСТО.

РОЗБУДУЄМО ЙОГО РАЗОМ!


Опубликовал admin 16. October 2015 · 1 Комментарий · 5458 Прочтений · Печать
Комментарии
#1 | Виборець 21. October 2015
Бакликову Олександру згідно текста йго програми та іншм кандидатам.
Спершу замініть люк не коло "Рюмочної, а на розі біля дитсадка "Ромашка" його там вже кілька років немає. Якщо панове ви далі рюмочної не буваєте то підказка садок на вулиці Карпова.
Добавить комментарий
Имя:

Проверочный код:


Введите проверочный код:

Вы подтверждаете что вы реальный человек? *


На главную страницу сайтаКомунальні платежі онлайн
СУМСЬКЕ ОБЛЕНЕРГО
Яндекс цитирования